Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lépjek vele kapcsolatba vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek vele kapcsolatba vagy várjam meg amíg ő ír?

Figyelt kérdés
Lassan két het a koliból egy kedves srác rám mosolygot a buszmegállón majd én vissza rá, és bejelölt facebookon, vártam hogy irjon de semmi, már nem lakik a koliban igy nem is tudok vele valahogy véletlen találkozót összehozni de nagyon megszeretném ismerni, likeoltam a képét hogy "észrevegyen" de még mindig nem irt, azon gondolkoztam hogy jönne le ha én irnék neki mert tényleg szeretném megismerni? 6 évvel idősebb a srác nálam én 21 vagyok, nem akarok nyomulósnak tűnni

2015. jún. 12. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
miért olvasom én ezeket?
2015. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2015-öt írunk. Semmi sem ciki már. Írj rá és ismerkedjetek meg. Maximum nem jön össze, na és? Lehet töketlen és ő is azt várja, hogy te írj. Na szedd össze magad és hajrá.
2015. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kommentelnék neki ha tesz ki valami olyat, amihez lehet hozzászólni.

Nekem nem volt jó tapasztalatom eddig azzal a dologgal, hogy én írtam rá a fiúra.

Ez nem jelenti azt, hogy neked nem jöhet össze. Csak ha egyszer rá írsz, ő meg aztán se, akkor vagy nagy balfék, vagy olyan tutyimutyi. Akkor hagyni kell a fenébe.

2015. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na a lényeget hagyom ki... Vagy nem akar úgy még se semmit. Engem is volt hogy elhívott randizni a srác!, aztán jött rá 30 percen belül a randin, hogy mégse tetszek. Pedig előtte már látott előben és beszélgettünk is egy keveset. Szóval vannak ilyenek.
2015. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én írnék neki.
2015. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!