Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lépjek vele közelebbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek vele közelebbi kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Van egy srác, nagyon jól ismeri apum, sőt mondhatni, imádják egymást. Én annyira nem beszéltem sokat vele, csak néha összefutottunk. Apunak mindig mondta, hogy én milyen gyönyörű vagyok, meg hasonlók, egy szóval nagyon bejöttem neki, de nekem akkor még volt párom. Viszont azóta nincs, és nekem mindig is bejött a srác, most meg állandóan rá gondolok, nagyon szeretnék vele beszélni. Neki sincs most senkije. Nem akarok vele túl tolakodó lenni, annyit tettem eddig, hogy facebook-on "belájkoltam" pár jópofa bejegyzését, meg megböktem...eddig még semmi reakció. Hogy lépjek vele kicsit közelebbi kapcsolatba? Ráírni nem szeretnék, hogy "hé figyu, tudom, hogy bejöttem neked, és te is nekem, mi lenne ha...?" Lány létemre nem én szeretném megtenni az első komolyabb lépéseket.

Mit tanácsoltok? :)

22/L, 24/F


2012. nov. 17. 08:22
 1/7 anonim válasza:

Kezdetnek nem rossz a face-es verzió. Szerintem folytasd, de ne legyél tolakodó. Valahogy kontaktusba kéne kerülnöd vele "véletlen" ütközés a konyhába, kétértelmű megjegyzések (face-en vagy személyesen), stb. Muszáj lesz szóba elegyedni vele (először semleges témákban) valamilyen formában mert másképp nem fog menni. Remélem, tudtam valamennyit segíteni. :)

29/L

2012. nov. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Közbe aztán kiírtam egy másik kérdést, mert ide nem jött válasz. :) Ott is hasonlót tanácsoltak, aztán nagy nehezen összeszedtem a bátorságom és írtam neki. Tök jót beszélgettünk. :) Aztán tegnap este írtam neki, de arra nem válaszolt...arra gondoltam, hogy ha megint beszélnénk, akkor elmondom neki, hogy remélem nem bántom meg azzal amit írok, de kb. 1 hónapja már csak rá gondolok, és muszáj elmondanom, mit érzek. 2 lehetőségem van úgyis:

1. visszautasít, ami jobb, ha hamarabb kiderül, mint hetekig-hónapokig húzni, és aztán koppanok

2. azt mondja, hogy beszéljük meg személyesen, vagy valami ilyesmi, és akkor pöröghetnek az események, ha ő is hasonlóképp érez...és akkor így örülni fogok, hogy elmondtam neki és nem vártam...

Szóval muszáj összeszednem a bátorságom. :)

2012. nov. 19. 07:56
 3/7 anonim válasza:
Hajrá! Csak így tovább! :) Ha gondolod majd írd meg mi történt, már kíváncsi lettem! :) Szurkolok neked!
2012. nov. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hát kitálaltam neki...leírtam mit érzek, ilyesmi...este elolvasta, de nem írt vissza...2 barátnőm azt mondta, hogy át kell gondolnia, ne várjam hogy rögtön írjon, biztosan fog. Ma dolgozik, láttam az autóját, de vele még nem találkoztam. Most hirtelen nem tudom, melyik kérdéshez írtam már, de rendőr, és sokszor összefutunk így napközben, meg mindig látom, ha ő van aznap szolgálatban, csak soha nem sikerült még közelebbi kapcsolatba kerülnünk. Mármint úgy, hogy kettesben beszélgessünk, mindig csak társaságban. De remélem visszaír, és hamarosan erre is sor kerülhet. :) Írok még, ha van valami fejlemény :)
2012. nov. 20. 12:09
 5/7 anonim válasza:
Oké :) Valamit biztosan fog reagálni, de lehet, hogy tényleg kell neki pár nap.
2012. nov. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most írt. Azt írta, hogy tetszem neki, nagyon szimpatikusnak és kedvesnek tart, de sajnos sokat dolgozik, ezért nem szeretne komolyabb kapcsolatba belemenni egyelőre. :( Mindegy, inkább bele se kezdjünk mint elromoljon a dolog. Örülök, hogy őszinte volt velem. És ezerszer bocsánatot is kért, amiért csak most írt.

Hát ez van. :)

2012. nov. 23. 16:31
 7/7 anonim válasza:

Sajnálom, pedig szurkoltam! :) De ahogy írtad is, ha sokat dolgozik lehet, hogy tényleg elbukna a dolog. Inkább maradjatok barátok, aztán majd lehet, hogy változik a helyzete... :)De mindenképpen, jó, hogy tudja mi a szitu, így ha változik az élete biztosan tudatni fogja veled! :)

Hát további minden jót kívánok! Jó volt "beszélgetni". :)

2012. nov. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!