Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnak manapság arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak manapság arról ha egy lánynak az első pasija egyben az utolsó is?

Figyelt kérdés
Lenézik manapság az ilyen lányokat vagy csak cikinek számít? Kíváncsiságból kérdezem, engem nem zavar hogy nem lesz több pasim. 19 voltam mikor összejöttünk, ő volt az első nekem és most lesz az esküvőnk. 26 vagyok most. Ha nagyon kérdezgetnek erről, inkább elterelem a szót, nem szeretem mondani hogy nem volt más pasim, mert olyan furán néznek rám (volt már rá példa).
2015. jún. 12. 20:29
1 2
 1/13 Interferencia ***** válasza:
És mégis miért érdekel erről mások véleménye?
2015. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs ezzel,ne legyenek negatív érzéseid ezzel kapcsolatban.

Leélte boldogan egymás mellett 50-60 évet,mindenki más bekaphatja!

Nem érték manapság sem egy nőnek,ha több tucat pöts járt életében benne.

Nyugalom! Sok boldoágot kívánok nektek!:)

Legyél nyugodtan büszke erre!:)

2015. jún. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy, hogy elsőre megtaláltad az igazit. Ezt nem kell szégyellni, nem rossz dolog ez.
2015. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Ugyan már.. A társadalom mindenkit lenéz. Ha sok pasid volt, akkor k-rva vagy, ha csak egy, akkor meg naiv, álmodozó fapina. Nekem 16 pasim volt (csak 3 komoly), engem meg ezért néznek le. És? Nem leszarom? Lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben.
2015. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbben nem gondolnak semmit, csak azért néznek furán, mert elég ritka, hogy elsőre sikerül megtalálni azt, akivel aztán odáig eljutunk, hogy összekössük az életünket.
2015. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Ja,neked ő volt az első és utolsó,de neki nem te leszel az utolsó :) (és ezt halál komolyan mondom )
2015. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

a társaságban van ilyen lány, aki nemrégen (jóóóval az esküvőjük után) mondta, egy csajos ivászaton, hogy amúgy neki a kedves férje az első :) szerintem ez aranyos és nagyon szerencsés dolog, csak ugye, eléggé meglepő. főleg, hogy a lány nagyon szép, kedves, okos, a pasija meg... hát, kedves és okos, de egy kis gnómocska :D de imádják egymást, és szerintem ez a fontos. nagyon aranyosak együtt.


személyes véleményem, hogy ÁLTALÁBAN kicsit úgy állok hozzá, hogy meggondolatlan dolog, de nyilván ha éveken keresztül tart a szerelem, jól megvagytok, együtt tudtok élni, problémamegoldás, őszinte beszéd, etc, etc minden működik, akkor mi a frászért cserélnéd le? mások ezt keresik, csak azért van több, mert nem találják meg elsőre. mert azért, elég nehéz elsőre rászaladni a tökéletesre. de ha neked sikerült, abban sem lenéznivaló, sem semmi megvetnivaló nincs. szerintem aranyos :) sok boldogságot :)

2015. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Aki ezért elítél, az H-Ü-L-Y-E!
2015. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyit gondolok, hogy szerencsés vagy, és ennyi.
2015. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Tök 8 mit csinálsz, úgyis beléd fog kötni aki beléd akar kötni.


Ha azt mondjuk itt, hogy ez kevés, akkor nem mész hozzá feleségül?? Gondlom de! Szóval a kérdés máris tárgytalan!


Foglalkozz magaddal, a többiek véleményét meg le kell sz@rni magasról.

2015. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!