Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Kaphatnék erre magyaráza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kaphatnék erre magyarázatot?

Figyelt kérdés
El is felejtettem már ezt az esetet mert régen történt de most valahogy eszembe jutott. A sztori: az akkori barátomon kézimunkáztam épp. Mindig nagyon nehezen ment el, vagyis kézzel vagy szájjal szinte nem is sikerült vagy ha igen akkor akár több mint egy órán keresztül is kellett csinálnom. Egyszer történt az hogy már nagyon régóta ügyködtem azon hogy elélvezzen mikor egyszer csak jött is valami De az nem ondó volt. Hanem pisi! Ez mégis hogy lehet? Én azt hittem hogy izgalmi állapotban eleve nem olyan egyszerű pisilni. De ez... Még igy visszagondolva is lesokkol kicsit. Bocsi hogy hosszú lett meg tudom hogy kicsit vicces is meg ciki. De tényleg érdekel hogy ez mégis hogy?! :D
2014. okt. 25. 00:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
az ekszed egy gyikember és az gyiksperma volt
2014. okt. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Mr. Truth ***** válasza:
egy óráig képes vagy kézimunkázni *.*
2014. okt. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nekem nem menne :) pedig volt már hogy állt és wc-ni kellett volna, siettem is de nem ment még ha akartam se :D
2014. okt. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én tudok álló farokkal huggyozni ejj mijen szép köröket tudok a plafonra rajzolni pikászó hozzám képesz egy papucsos bolond
2014. okt. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Ne haragudj meg érte, de te nagyon ügyetlen vagy ha egy órát kézimunkázol... na de hogy brunyált a csávó hát ez mindennek a teteje, szerintem elaludt, és álmában bepisilt. de viccen kívül ilyen nincs, legalább is nem hallottam még olyan esetről amikor egy férfi pisilt volna önszánta nélkül...
2014. okt. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

kitartó kiscsaj lehetsz.

1 órát szopni?

2014. okt. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az a szörnyű hogy azt hittem a technikák rossz És eleve szarul csinálom. De a mostani páromnál semmi gond nincs. Simán lerendezem akár percek alatt:D és szerinte nagyon is jól csinálom
2014. okt. 25. 00:47
 8/17 Mr. Truth ***** válasza:
És sorozatos lerendezést vállalsz? :D
2014. okt. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Old meg magad:)
2014. okt. 25. 00:49
 10/17 Mr. Truth ***** válasza:
á az nem ugyanaz... abba nincs semmi jó... :D
2014. okt. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!