Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak jó szülinapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak jó szülinapi ajándék lenne, ha meghívnám kettesben nyaralni (mármint hogy mindent én fizetnék) vagy inkább kínosan érezné magát?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt, ez lenne az első közös nyaralás illetve az első velem töltött szülinapja is. Egyébként is beszéltük, hogy menni kéne valahová, leginkább a Balatonra, az ötlet tetszett neki nagyon. De nem tudom, hogy pasiként ez nem kellemetlen e, ha az anyagiakat nem részben, hanem teljesen átvállalja a nő. Szerintetek?


23 évesek vagyunk mindketten



2015. jún. 13. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

miért lenne az

a pénz sosem kellemetlen :,D én örülnék,végre egy modern nő.Nem csak habzó feminista.

2015. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ó, hát a habzó feministától elég messze vagyok : D azért merült fel bennem, mert ő viszont ragaszkodni szokott az ilyen formaságokhoz. pl. sokat beszélünk telefonon és már én kérem, hogy hadd adjak a számlába valamennyit, mert furdal a lelkiismeret, ezt nagyon kizárja
2015. jún. 13. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg gáz. Főleg, ha konzervatívabb a pasi.
2015. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyében el se mennék, vagy ragaszkodnék hozzá, hogy legalább a felét én fizessem.
2015. jún. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha kuponnal fizetnél készpénz helyett....(csak egy ötlet)
2015. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!