Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Nem túlzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Nem túlzás szerintetek?

Figyelt kérdés

ma elhívott ebédre egy srác akit régebbről ismerek és konkrétan megállás nélkül engem dícsért.. hogy milyen szép a hajam, a mosolyom, milyen kedves vagyok, milyen csinos a ruhám, milyen szép az arcom stb.

Persze nagyon jól esett ez csak hirtelen jött és kicsit sok volt.. nem értem teljesen


2015. jún. 13. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Várta h te is mondj végre valamit.
2015. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos zavarban volt, szerette volna kifejezni, hogy tetszel neki, és így sikerült :D Érdemes egyébként egy idő után leállítani, mert valószínűleg magától nem veszi észre, hogy ez már egy picit sok. Meg ilyenkor persze felmerülhet az is, őszintén gondolja-e, vagy csak igyekszik levenni a lábadról valamivel?
2015. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!