Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felpofoztam a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felpofoztam a barátnőmet, elég keményen, ez semmilyen formában sem fér bele?

Figyelt kérdés

Reggel majdnem széthasadt a gyomrom, mert tegnap este nem ettünk, én tegnap mondtam, hogy menjünk el vásárolni, de neki nem volt kedve, amikor viszont egyedül tegnap elment, csak péksüteményeket meg gyümölcslevet hozott haza irdatlan áron.


Ma reggel elkezdte enni a gyomorsav a gyomrom és szépen megkértem, hogy legalább az anyjához menjen át megkérdezni van-e savlekötője.


Erre azt mondta, hogy neki is fáj a feje és visszafeküdt aludni.

Mondom légyszi legalább az anyádat kérdezd meg, erre hogy ő nem fogja 6-kor emiatt felkelteni.

Aztán jött az, amit neki szerintem nem kellett volna, elkezdte mondani, hogy én egy hülye vagyok, semmihez sem értek, mindenhez hülye vagyok.


Erre felkeltem, és úgy felpofoztam, hogy konkrétan bebújt a sufniba...


Tudom, borzalmas történet, ez van, kinek adtok igazat? Nem vagyok egy agresszív ember.


2015. jún. 14. 06:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
En meg lehet visszakezbol bevertem volna neked. Ott hagynalak a p*csaba ezek utan, kellenel a jo edesanyadnak, ha egy gyomor fajas miatt , kepes vagy igy megpofozni. Kivancsi vagyok a baratnod reakciojara, remelem ma latod utoljara.
2015. jún. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%
Kinek adnék igazat? A mentőnek ami elvisz megfigyelésre (igen elmebaj miatt). Te nem vagy 100-as!
2015. jún. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
98%

a barátnődnek igaza van, egy tehetetlen hülye vagy

felnőtt ember létedre mért nem mentél el te vásárolni vagy gyógyszertárba savlekötőért?

az erőszakra nincs elfogadható magyarázat

2015. jún. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
97%

sajnos igaza van a barátnődnek, tényleg tehetetlen hülye vagy, ha egy ilyen helyzetet nem vagy képes megoldani...


6 éves vagy, hogy nem tudsz egyedül elmenni a boltba, vagy enni valamit (mert volt ugye kaja, max neked nem tetszett..)

és erre elkezdesz pofozkodni... de a teteje az egésznek, hogy azt mondod, nem vagy agresszív ember XD


hát erre tényleg nem tudok mit mondani, vagy egy hatalmas troll vagy te barátom, vagy 80as IQval rendelkező agresszív tahó...

2015. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
16%
azt kell mondani h részeg voltál. az mindenre mentség
2015. jún. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20%

Jót mulattam. Ez is az Orbán Viktor hibája, amiért vasárnap nincsenek nyitva a boltok. Ő miatta marta szét a sav a gyomrodat, őt kellett volna felpofoznod.


Egyébként belefér a pofon egy kapcsolatban mindkét féltől szerintem, de nem egy ilyen hülyeség miatt. Egyikőtöknek sem adok igazat, szerintem szakítani kéne, ha szar egy kapcsolat.

2015. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nyilván a lány az oka, hogy nem mersz kilépni egyedül az utcára. Nagy hős vagy, megküzdöttél vele, gratulálok.
2015. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!