Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen összejöttem az egyik kollégámmal ,amíg együtt voltunk soha nem vállalt fel, csak egy pótlék voltam az életében. Nekem nem felelt meg ez a helyzet így otthagytam, ennek már több mint 1 éve Azóta mind2nek van párja.


Mivel közös a munkahely így gyakran találkozunk és van olyan helyzet amikor beszélnünk kell egymással. Eddig nem volt gond ezzel kultúráltán, normalisan lehetett vele együtt dolgozni.


Kb. 1 hónapja teljesen megváltozott és úgy érzem hogy betart a munkámban...ha ránézek nem néz a szemembe, ha bele is néz rögtön elkapja a tekintetét. Ilyen eddig soha nem volt.

Látványosan kerül. Érzem a feszültséget kettőnk között...mivel így viselkedik teljesen elkerülöm. Elzárkózik.

Ergo, nem lehet vele a munkát megbeszélni ....

A munkámban nem szeretném ha betartana, és igen megtanultam azt is hogy házi nyúlra nem lövünk....

Ha eddig ment normálisan a közös munka , most miért nem? Miért viselkedik így?


Ő 35 férfi, én 25 lány


2015. jún. 16. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
nem biztos,hogy renben van a párkapcsolata,és vagy irígy rád, vagy féltékeny.
2015. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt akarja, hogy lépj ki, mert kínos vagy neki, és szeretne eltávolítani. Kár hogy az a tipus vagy aki nem hallgat az intő szóra, most a saját bőrődön tapasztalod meg, az okos meg más kárán.
2015. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az 1-es ostobaságot beszél. Egyértelmű mi van a fazonnál.
2015. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2 - és hozzászólónak, igen igazad van. Tanultam belőle....


3as hozzászóló mit értesz az alatt hogy "egyértelmű, mi van a fazonnal"...

2015. jún. 16. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:
2+3 Az én hozzászólásom, tehát egy emberé.
2015. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű az írásodból az amit a második hozzászólásomban írtam.
2015. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásod. Igen, kínos vagyok a számára, mindig is az voltam neki....életem egyik legrosszabb döntése volt Ő...
2015. jún. 16. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!