Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg akkora probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg akkora probléma?

Figyelt kérdés

Egy rövid ideig együtt voltam tavaly valakivel akit itt ismertem meg, távkapcsolat volt, alig párszor találkoztunk, aztán rájöttem, hogy nagyon nem illünk össze, teljesen máshogy gondolkodunk, más az életcélunk, nem ugyanott tart az életünk. Egyébként sem akarta felvállalni a kapcsolatunkat, én meg nem gondolnám, hogy 29 évesen még több időt kellett volna pazarolnom egy komolytalan dologra.

Eléggé aktívan használom mostanában ezt az oldalt, volt pár kérdés, ahova leírtam 1-2 sztorit vele kapcsolatban, persze semmi konkrétumot nem írtam bele, ha egy ismerőse olvasná, nem jönne rá hogy róla van szó. Viszont ő magára ismert az egyik válaszomnál, és folyamatosan lehord minden sz@rnak, amiért róla írtam. Egyébként semmi olyat nem írtam, ami ne lett volna igaz.

Nem értem, miért ne oszthatnám meg a tapasztalataimat másokkal, mindenki ezt csinálja itt. Arról nem tehetek, hogy cikinek érzi a dolgait. Amikor még együtt voltunk, ő rendszeresen írt ki rólam sértő kérdéseket, azt nem tartotta szemétségnek. Én semmi durvát nem írtam róla.

Kinek van igaza? Tényleg én vagyok a bunkó ez miatt?

Szakítás után az elhagyott fél miért nem tudja normálisan tudomásul venni a dolgokat és továbblépni?


2015. jún. 16. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem te vagy a bunkó, a másik fél kicsit éretlen.
2015. jún. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bemásolod ide a választ, amire ez vonatkozik?
2015. jún. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2015. jún. 16. 23:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de hogy lehettél együtt egy ekkora faxkalappal?? Még égeti magát azzal, hogy odakommentel. Az eszem megáll. Szerintem ne foglalkozz vele, majd megunja.

Én is leírtam pár esetet ami az exeimmel történt meg, ha csak 1 ember tanul az én hülyeségemből, már megérte. Azt megkérdezhetem, milyen kérdéseket írt ki veled kapcsolatban?

2015. jún. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

továbblépett ne aggódj.

ez a faxkalap imádta a csajt egyébként.

2015. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!