Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van, öreg vagyok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van, öreg vagyok ehhez?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 3 éve vagyunk együtt, én (nő) idősebb vagyok 39 éves és ő 29 éves. Mostanában ugy érzem, hogy megváltozott türelmetlen, hisztis és követelőző lett. A hétvégén már abba is belekötött, hogy csókolozok. Szerinte csak az öregek csináljak így (nem dugom le a nyelven a torkán, de soha nem is tettem ezt ezért nem értem), persze használóm azért.

Ti hogy csókoloztok fiatalosan?


2015. jún. 17. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem a csókolózással van a baj köztetek, de a valódi problémákról nem beszéltek.
2015. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Nincs igaza. Gondolkodtál már a szakításon?
2015. jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Mekkora hülyeség ez már :D Mi az hogy fiatalosan-öregesen ? Én szenvedélyesen csókolóztam világ életemben,nekem fontos a csók,és ha valakivel ebben nem passzoltam,az nálam negatívum volt.Inkább azon gondolkozz miért ebbe kötött bele.Akkor szokott valaki ilyenbe belekötni,ha véletlenül félrelép,és akaratlanul is párhuzamot von a két nő között,vagy már annyira elege van a kapcsolatból,hogy már semmi se jó neki.
2015. jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mondjuk amikor összejöttetek tisztában volt vele, hogy te idősebb vagy, de ezt így hozzád is vágja?

kb mintha baja lenne veled.. akkor minek van veled?

elküldtem volna a jó francba..

2015. jún. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van más nő az életébe a fazonnak rajtad kívül.
2015. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eddig mindegyik válaszolóval egyetértek. Ne magadban keresd a hibát, arra legyél kiváncsi, hogy ami eddig jó volt neki, az most miért nem az?

39 évesen öreg???? Elmegy az az ember a p*csába. A torkon nyelvledugós lányoktól kiráz a hideg.

36F

2015. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki,hogy téves az információja a csókolózában.Amúgy ezt honnan veszi,kipróbálta egy fiatalabbal?:D

Én már lapátra tettem volna ezt a hisztis hülye gyereket.

2015. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!