Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg így van, ahogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így van, ahogy a férfiak mondják, vagy csak hazudnak?

Figyelt kérdés
Azt mondják jobban szeretik a természetes lányokat, jobban preferálnak egy nőt smink nélkül. Szerintem szép arcom van, nincs feltűnő bőrhibám, jól érzem magam smink nélkül, egy egyszerű topban és farmernadrágban is. Azonban ha így megyek végig az utcán kutya meg nem néz. Viszont ha van rajtam vakolat(spirál, alapozó, visszafogottabb rúzs, tus, szemhéjpúder) és felveszek egy testhez tapadó felsőt szoknyával akkor minden második utánam néz epekedve. Csak velem van így? Titeket is kevesebben bámulnak meg, ha nem vagytok "természetesek", nem csípitek ki magatok?
2015. jún. 17. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
így van! nem szeretem az 1kiló vakolatot egy lány arcán!
2015. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van, a férfiak nem feltétlenül a szép, hanem a feltűnő nőket nézik meg. Mivel én szeretem, ha megnéznek, nem szeretem a feltűnést, nem öltözködök túl feltűnően.
2015. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
egy "nem" kimaradt
2015. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

optikai csalódás. szó szerint. egy rommá sminkelt nő "világít" a tömegben, naná, hogy észreveszi akinek van szeme. ha még meg is mutatja az adottságait korbácsolja a férfiak fantáziáját.

Ettől még nem szeretjük, csak nem tudjuk nem észrevenni. (és van aki meg pont ezt szereti, de kevesen)

2015. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Neha igen, neha nem. Szerintem tobb fugg hangulattol es kisugarzastol. Pl. Ha jokedvu es mosolygos vagyok,mindig megbamulnak. :)
2015. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

A férfiak általában nem tudják, hogy akit ők sminket nem használó természetes szépségnek vélnek, általában használ sminket, csak ők nem veszik észre. A jó smink ugyanis az előnyös dolgokat emeli ki, a hibákat pedig elrejti. Van, aki pont az ellenkezőjét éri el vele.

A ruha pedig.. ott tényleg arról lehet szó, hogy a feltűnő vonzza a tekintetet, egy hétköznapi ruhába öltözött lányt akkor vesznek észre, ha valami mással felkelti a figyelmüket, akkor is, ha különben tetszene nekik.

2015. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj bele, hogy akik a sminked miatt jobban megnéznek, azokat nem érdekli a belsőd, csak éppen feláll a cerkájuk. Én sem csípem ki magam, verjék másra.
2015. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne annak higgy amit néhányan mondanak, hanem amit tapasztalsz. 43f
2015. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Azért smink és smink között is van különbség...


Ha hétköznap napközben meglátok egy lányt húsz centis műszempillákkal, vastagon kihúzott szemmel, égővörös rúzzsal, én is megnézem - és nem azért, mert vonzónak találom...


A lényeg a MÉRTÉK! Nem véletlenül van "nappali" és "alkalmi" smink. Szerinted ha használsz egy kis alapozót, amitől nem fénylik az arcod/orrod, egy kis szemceruzát és szempillaspirált, azt BÁRMELYIK férfi észreveszi? Kizárt. Hacsak nem szépségiparban dolgozik. :) Szóval van az a minimum smink, ami hétköznapokon is nagyon előnyös tud lenni. Túlzásokba esni viszont nem érdemes.

Az, amit leírtál, a férfi agy szerint még nem számít sminknek. :)

N

2015. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálam tényleg így van. Ha visszafogottan sminkel egy nő, fel se tűnik a különbség, ha erősen, akkor pedig csúnyább lesz tőle. Szerintem vagy a ruhád jelentette a különbséget, vagy csak te gondoltad szebbnek magad, ezért jobban észrevetted, hogy megnéztek.
2015. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!