Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha tetszene az egyik kollégátok?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen nagyon tetszik az egyik lány már jó ideje ismerem legalább 2 éve együtt dolgozunk , és igazából mindig is tetszett , de volt neki barátja akkor még , most szabad lenne talán az út bár fogalmam sincs ,hogy ő mit gondol rólam , jól kijövünk egymással szoktam neki bókolni is amiket általában mosollyal nyugtázz. Viszont valahogy nem érzem , hogy azt mondaná ,hogy "héé itt vagyok miért nem hívsz el valahova.." Meg azért van bennem félsz is , hogy ha nemet mond oké oké ,de mégis csak látni fogjuk egymást a munkahelyen , vagy esetleges pletykáktól is tartok elvégre sok a lány az irodában kétlem , hogy ne mondaná el nekik.

2015. jún. 17. 17:59
 1/9 Rezi Dencia ***** válasza:
Próba, szerencse.
2015. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Bármennyire is tetszik, házi nyúlra nem lövünk. Haveromnak volt ilyen és munkahelyet válthatott amikor vége lett!
2015. jún. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Rezi Dencia ***** válasza:
90%
2-es, ha tudnád hány házinyúl kerül terítékre!
2015. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha normális a leányzó, akkor elfog hajtani téged, amig egy helyen melóztok.
2015. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Tudom, hogy van,de én biztos kerülném ha még nagyon tetszene akkor is:)
2015. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4+ Hogy a kérdésedre is válaszoljak: Sose jönne rá hogy viszont tetszik:D Tennék róla:D
2015. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha téged nem zavar, hogy egy munkahelyen dolgoztok, akkor egyszer beszélgetés közben lazán mondd azt, hogy "ezt majd egy kávé mellett megbeszéljük", vagy kérdezz rá konkrétan, hogy mikor megy el fagyizni veled.....

26N

2015. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Házi nyúlra nem lövünk...van ezer szép csaj aki tetszhet neked!

És ha nem jól sül el a dolog???? Utána ki váltana munkahelyet...??

2015. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,továbbra is tanácstalannak érzem magam , viszont ha elhívom csak úgy valahova beszélgetni , hogy leszűrjek dolgokat abból még baj nem lehet szerintem , ha meg nemet mond eleve akkor le van a "gond".
2015. jún. 18. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!