Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért meredt le, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért meredt le, amikor megkértem, tegeződjünk?

Figyelt kérdés

Idősebb férfi (55 korüli), évek óta ügyfelünk, én 35 éves nő. Poénkodunk,csipkelődünk, kávézgatunk néha,amikor a céghez jön, eldumálunk, mégis mindezt vegyesen ,hol MAGÁZÓDVA, nagy ritkán tegeződve,bár én soha nem tegeztem le.Ő inkább, elvétve(?).

Ma viszont utánaszóltam,hogy nem-e lenne egyszerűbb,ha tegeződnénk,erre szinte lemeredt az ajtónál.Nem tudom,akkora szemtelenségnek vehette, meglepődhetett, vagy mi történt,hirtelen alig tudodtt megszólalni? és akkor azt válaszolta viccesen,hogy "hát nem ,kezét csókolom, dehát eddig is tegeződtünk,nemde? "

Mondtam,hogy de,elméletileg, de gyakorlatilag magázódtunk

.De szemmel láthatóan zavarba jött sa kérdésemtől,vajon miért??? Mi olyan nagy dolog benne??? nem kellett volna megkérdeznem??


2015. jún. 18. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Talán csak már elszokott tőle hogy egy fiatalabb nő felajánlja neki a tegeződést, és zavarba jött. 44f
2015. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 40 éves pasival magázódtam:D Az 55 évest lebácsizom:D
2015. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem, ha látható a korkülönbség valaki javára, akkor úgy illik, hogy az idősebb ajánlja fel a tegeződést...
2015. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem először a rang, aztán a nem, és csak végül számít a korkülönbség. Tehát az adott helyzetben csak a kérdező ajánlhatta fel, teljesen normálisan járt el.
2015. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. jún. 18. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Lehet, hogy a kérdéshez képest szélsőséges példa, de én, mint diplomás nő kizárt, hogy felajánlanám egy 70 éves "végzettség nélküli" parasztbácsi ismerősömnek, hogy "Te Józsi, tegeződhetnénk..." Pedig papíron magasabb a "rangom" és nő is vagyok.

Szóval igenis számít a kor... Méghozzá a mai világból már kiveszni látszó fogalom, a tisztelet miatt.

2015. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6: a rang az egy adott munkahelyen vagy szervezetben értendő :) Az igazgató magasabb rangú mint az osztályvezető.


Mivel a 70 éves parasztbácsival nem dolgozol egy munkahelyen ezért nincs se magasabb rangod se alacsonyabb, az a szabály ilyenkor nem játszik.


A tisztelet és a tegeződés egyáltalán nem zárja ki egymást. Voltam olyan szervezetben ahol a 16 éves kötelezően tegezte a 70 évest, soha nem volt ezzel semmi probléma.

2015. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!