Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen unalmasak a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen unalmasak a mai lányok? Miért nem érdekli őket semmi?

Figyelt kérdés

5-10 éve valahogy nem okozott problémát, hogy olyan lányokkal vegyem körül magam, akikkel lehet beszélgetni a világ dolgairól. Ma meg valahogy halálra unom magam ha nőkkel kell beszélgetni. Nem érdekli őket sem a politika, gazdaság, tudomány, társadalom ... stb., nem olvasnak könyveket, nincs véleményük a filmekről, nem vállalnak be a tanulmányaik során komolyabb szakmákat, egész nap csak a telefonjukat nyomkodják, vagy valóságshow-kat néznek. Ha elmegyünk haverokkal sörözni és valaki elhívja a barátnőjét nagyon lehúzza a színvonalat, ha véletlenül kinyitja a száját.


Ha tudtok olyan helyeket, ahol nagyobb arányban fordulnak elő intelligens lányok, akkor szívesen fogadok tanácsokat.



2015. jún. 19. 15:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
Én is egész nap a telefonom nyomkodom, de csak azért, mert azon szoktam olvasni. :D
2015. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%

Nincsenek sehol. Sajnos én 10 évvel ezelőtt is ezt tapasztaltam már, sőt igazság szerint mióta az eszemet tudom.


Remek témák még a "kis kutyim jaj de cuksi, jaj képzeld mi történt rihannával, jaj képzeld az expasim ilyen szemét volt velem, jaj képzeld a discoverin láttam hogy az emberek valójában földönkívüliek, jaj képzeld idefele milyen cipőt láttam" és még sorolhatnám a remekműveket amikhez volt már szerencsém.


Ebben a szomorú, hogy ezek közül sokan felsőoktatás elvégzett egyedek voltak.

2015. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Erre én is kíváncsi lennék - habár 10 éve sem ismertem több olyan lányt, akiknek az érdeklődése túlmutatott annál, hogy épp milyen zene számít menőnek.
2015. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%
igazad van! csak a éjjel nappal bp vv meg ilyen agymosott hülyeségekről tudnak beszélni
2015. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Sok műveletlen lány van, akit csak saját maga érdekel, de természetesen ellenpélda is van. Néha felütök egy női magazint és amiket ott látok, nem csodálom, hogy sok nő a saját auráján kívülre soha nem jut egész életében. Sajnos inkább a szépség elvárás a nők felé, nem az intelligencia, ez is lehet a jelenség egyik oka.
2015. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%
Miért lettem lepontozva? Első válaszoló vagyok. Csak arra mutattam rá, hogy attól még, hogy valaki a telefonját nyomogatja, nem biztos, hogy az Éjjel Nappal Budapest történéseiről chatel a barátnőjével.
2015. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Nico Milasin válasza:
47%
És az mikor jut a pasik eszébe, hogy a nő lehet unatkozik mellette mert már "kiégett csillag"? Jó nem tagadom vannak pláza cicák, meg hasonlók, akik elkényelmesednek túlságosan is. Akik meg tényleg normálisak azok elrejtőznek, mert akkora egyes pasik egoja, hogy majd felbukik benne, lenézi, aztán meg panaszkodik hogy a szuper modell csaja semmit nem ér. De az is tény mindkét nemben vannak hibák.
2015. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

"szuper modell csaja semmit nem ér"

nem a külsőről volt szó, hanem az intelligenciáról ... hagyjuk ezt a "ronda lányok okosabbak" sztereotípiát ... ezt csak a ronda lányok állítják

2015. jún. 19. 15:48
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

nem vagyok ronda lány, de azért intelligensnek tartom magam :) érdekelnek mindazok a dolgok, amiket felsoroltál, szemben azokkal, amit a válaszolók soroltak (mindenféle népbutító sorozatok, meg divat vagy hírességek, vagy ilyesmi).


a barátaim legtöbbje ilyen. lehet velünk beszélni, és a társaság színvonala nem csökken, ha véletlenül ott vagyunk.


de igazat kell adnom az egyik válaszolónak- sajnos felénk nem ez az elvárás. nekünk szépnek kell lenni, nem okosnak, mondják. és valóban, a gyakorlat ezt mutatja- a szép de buta lányok sokkal kelendőbbek, mint mondjuk a szép és okos lányok. mert őket könnyebb átverni, könnyebb velük játszadozni. nem is csodálom. oké, én sem panaszkodhatom, de hogy lássátok, mi a trend. kevés pasi vágyik okos barátnőre, a legtöbbeknek az kell, hogy jól nézzen ki, és befogja a száját.

2015. jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk az fura, ha valaki buta barátnőre vágyik.
2015. jún. 19. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!