Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a férfi a gonosz ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a férfi a gonosz ha egy részeg nővel szexel? A nő miért nem gonosz ha egy részeg férfival szexel?

Figyelt kérdés
Mindig csak az a téma, hogy a nő részeg volt-e. Nem az a tisztességes ha mindenki önmagáért felel? Miért mindig csak az egyik nem a hibás?

2015. jún. 19. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk általában én szoktam részeg lenni, mondjuk lehet azért mert alkoholista vagyok...
2015. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy részeg férfinek nem is biztos, hogy feláll, pláne akarata ellenére, úgy nehéz kihasználni a helyzetet. Egy nőnek meg akkor is ott van egy lyuk a lába között, ha éppen eszméletlen.
2015. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jaja, ez érdekes.

Akárki volt részeg szex közben, a férfi a hibás a társadalom szerint.

2015. jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Missi_Key ***** válasza:

mert ha megkérdezel egy ffit aki kijózanodott hogy tényleg akarta e vagy csak a pia, illetve józanon is megtenné e 99.9% hogy az a válasz hogy igen, még egy nőnél 50% hogy azt mondja józanul nem feküdt volna le vele. vagy ha legalább van ereje beszélni piásan...


mert ugye, és itt a lényeg, ha egy pasi anyira részeg hogy mozdulni sem tud, nem lehet megerőszakolni, max egy másik kukival...mert h az övé se felállni nem fog, se mozogni nem fog tudni, még egy nő ha meg se tud mozdulni még lazán megdughatják anélkül hogy magánál lenne.

2015. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A problémás esetek többsége nem arról szól, hogy a férfi megdugott egy magatehetetlen nőt. Inkább arról, hogy a nő becsiccsentett és másnap megbánta. Ettől ez még nem a férfi hibája. Vagy ha igen, akkor a nő is ugyanúgy hibás és erőszaktevő aki ittas férfival hál.
2015. jún. 19. 19:56
 6/9 anonim válasza:

"A nő miért nem gonosz ha egy részeg férfival szexel?"


Mert azt ugy hivják,hogy prostituált. Gonosznak lenni jobb.

2015. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon tudok olyan esetről, amikor másnap a férfi azt mondja, hogy nem akarta. Max. reggel jön rá, hogy mégse olyan jó nő az a tegnapi. Vagy az éjszaka folyamán megcsúnyult.
2015. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Én nem nagyon tudok olyan esetről, amikor másnap a férfi azt mondja, hogy nem akarta."

És ez mit jelent? Ha azt mondaná, hogy nem akarta, akkor joga lenne a nőt felelőssé tenni ezért?

2015. jún. 19. 20:23
 9/9 Missi_Key ***** válasza:

"És ez mit jelent? Ha azt mondaná, hogy nem akarta, akkor joga lenne a nőt felelőssé tenni ezért?"


igen.

2015. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!