Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az álmok jelentenek valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az álmok jelentenek valamit?

Figyelt kérdés
Tegnap este egy lányról álmodtam aki a suliba jár
2010. márc. 1. 14:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
de ezzel a lánnyal még nem is beszéltem
2010. márc. 1. 14:58
 12/19 anonim ***** válasza:

Nagyon összetett dolog az agy - erre nehezen találsz választ

Írd le az álmodat - körvonalasan - amennyire pontosan tudod. Ha elfelejtetted nincs értelme tovább feszegetni a dolgot.

Agyunk 10% át használjuk - kitudja mifolyik a maradék 90 en

22F

2010. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

nekem volt egyszer hogy azt álmodtam h egy csaj cumizza a brémet és arra ébredtem fel h elélveztem


szal sztem jól megraknád azt a csajt

2010. márc. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
barátom!álmodozol egy csajrol és itt szeretnéd megtudni hogy vajon azért álmodtál-e vele mert tetszik!?hát határozott egyéniség lehetsz ha magadtol el se tudod dönteni hogy tetszik-e vagy sem :P
2010. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
hát az elég perverz dolog szval inkább nem írom le az egész álmot:DD
2010. márc. 1. 17:45
 16/19 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az álmok az aznapi érzéseidet tükrözik, hozzák vissza és minden megfogalmazódsik bennük. Szóval nem konkrétan azt és azzal akarod, szeretnéd ami az álmodban megtörtént:)
2010. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát akármilyen perverz is itt leírhatod - névtelen maradsz - segítek megfejteni -

22F

2010. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem voltak itthon a szüleim,ő meg átjött Hozzám és nálam aludt , és jól megraktam kb. ennyi :D
2010. márc. 2. 18:56
 19/19 A kérdező kommentje:
jól néz ki egyébként ,csak az a baj hogy van pasija aki idén elbballag:DD és nem tudom hogy a ballagás után fogják e tartani a kapcsolatot . remélem nem !
2010. márc. 2. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!