Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt itt már olyan aki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt már olyan aki azt mondta barátkozik az exével, nehéz ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés
Gondolom míg egyikünk sem foglalt addig igen ,mikor meg valakinek már van párja ,akkor meg az lehet konfliktus forrás ,hogy barátkozik az exével . Én meg igényelném a barátokat , a kapcsolat nem megy köztünk ,legalább lehetnénk barátok . Kicsit feldobhatnánk egymást . Csak most még gerjedelem van a másikra ,mert ki vagyunk éhezve a szexre . Ez amit itt most összehordtam mind egy jó nagy hülyeség úgy érzem . :/ De lehet ,hogy lesz aki megérti mit is akartam mondani .

2013. aug. 14. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megoldható. Én minden exemmel jóban vagyok, de az egyikkel nagyon jó barátok vagyunk azóta is. Bár szerintem nálunk közrejátszik az, hogy eleve régi barátokból lettünk egy pár.
2013. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem semmi értelme. :/
2013. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen . Nem sok értelme van , főleg hogy mikor közelebb kerülünk fizikailag akkor beindulunk . Jó a szex de a többi nem működik . Hagyom is a dolgot . Amúgy én is úgy vagyok vele ,hogy nem kell az exekkel haragban lenni vagy neheztelni , de barátkozni sem nagyon célszerű .
2013. aug. 14. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!