Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Befejezetlen történet - akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befejezetlen történet - akár szappanoperába illő történet. Mégis valami hiányzik. Akkorhát ennyi lenne?

Figyelt kérdés

Helló. Kicsit hosszú történetem van de kérlek olvasd el ha már ide kattintottál.


Eléggé komplikált nyaron vagyok túl.Beleszerettem valakibe akibe talán nem kellett volna. A nyár elején találkozgatni kezdtünk.Egy gyerekre vigyázott éjjelente ezért mehettem fel hozzá.(nem aludt otthon igy tehat nyugisan talalkozgathattunk) Volt is néhány alkalom-éjszaka amikor felmentem hozzá és a köztünk lévő viszony elkezdett forrósodni. Megbeszéltük,hogy csak ’’baratok’’ leszunk és semmi érzelem nélkül találkozgatunk éjjelente, jól elhülyéskedünk de nem szeretünk egymásba.Nos..én beleszerettem idővel és nem még birtam egy idő után bevallottam neki hogy részemről ez már kicsivel több.Mikor ezt meghallotta kicsit megszakadt a dolog köztünk de majd idővel ismét talalkozgatni kezdtünk és láthatólag ő is kezdett egyre többet érezni. Nos már alakultak a dolgok és már majdnem a sex is megtörtént amikoris lebuktunk.Azaz kiderült,hogy mi éjjelente együtt vagyunk.Megtudták az ő szülei is és eltiltották tőlem.Eléggé nagy feszkó volt itt a faluban ezért mi sem tárgyaltunk már annyit (igaz már lehetőség sem volt igazán rá). Aztán telt múlt az idő és mivel láttam,hogy ebből már biztosan semmi sem lesz megpróbáltam elfelejteni (sikertelenül). Néha sikerült beszélgetni az interneten és elmondta hogy nem bánta meg azt,hogy találkozott velem és hogy hiányoznak neki azok az esték amikor együtt voltunk. Időközben én kimentem külföldre egy kicsit és egyik este rám irt,hogy hiányzok neki meg minden ami akkoriban történt. (Nos hát igen...egyrészben örültem hogy ezt mondja másrészben pedig fogalmam sem volt hogy mi tévő legyek) Hazajöttem külföldről és mivel falu nap volt és volt koncert egymás mellé keveredtünk és elvoltunk...Én átöleltem hátulról és ahogy láttam rajta élvezte a dolgot mert simogatni kezdte a kezem és már ismerem őt annyira hogy tudjam mikor nyugodt és mit szeret.

(EZ A KÉP CSAK EGY ILLUSZTRÁCIÓ...NAGYJÁBÓL MI IS IGY VOLTUNK AKKOR ESTE :

[link]


Nos ez igy ment egy ideig majd ugy 20-30 perc után csörgött a telefonja és hivta az anyja ...Megijedt hogy megláttak minket ismét ezért megkért hogy inkább menjek el nehogy meglássanak minket újra együtt és ismét balhé legyen belőle. Én ezek után leléptem és azóta nem láttam és nem is beszéltem vele. (ez a dolog szombat este történt)


Nos tehát rengeteg dolog fordul most bennem : legfőképpen az hogy most mit kellene tennem? Látszik hogy hiányzok neki és szeretne velem lenni de a körülmények nem engedik és igy nem igazán jósolok nagy jövőt kettőnknek....Ő vajon mit érezhet? Próbáltam elfelejteni teljesen őt de az a helyzet hogy szeretem őt (vagy talán mégsem csak ezt próbálom magamnak bemagyarázni?) nos nem tudom mihez kezdjek és mi lenne a megfelelő döntés. Ezért is reméltem,hogy ha majd leirom nektek ezt a „mini” történetet akkor tudtok majd mondani 1-2 véleményt. Egy kivűlálló mindig jobban látja és tisztábban a dolgokat.Könnyebb neki éppszerű véleményeket mondania mint aki benne van.


MIELOTT MEGKERDEZNED : hogy miert tiltjak a szulei tolem akkor a valasz az ra hogy : meg tul fiatalnak gondoljak a szerelmhez valamint meg ket kulombozo valassuak vagyunk es tulajdonkeppen ertheto h tiltjak...ki szeretne ha a 16 eves lanya ejjelente megszokik a munkahelyerol es egy pasival van?


Nem igen beszelunk de sokszor latom fent Facebookon es nem ir...szerintem biztos ha akarna irni tudna irni ugyhogy azert ez nemi dolgot elarul arrol is h o mit es mennyire akar koztunk.


Korunk : Én 18 évés fiú – Ő 16 évés lány


ELNÉZÉST KÉREK azért ha kicsit hosszura sikeredett de úgy kb 3-4 hónap eseményét próbáltam leszűkiteni....és ha már eddig elérkeztél kérlek ne menj úgy el hogy ne fogalmazd meg a véleményedet ezekről a dolgokról...Elmondhatod te mit tennél és mit gondolsz de megkérnélek ne 2-3 szóban hanem ha lehet akkor kicsit terjedelmesebben foglald össze a mondanivalód.


Hálás köszönet minden értelmes normális válaszért!!!



#Nincsvége
2013. szept. 3. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor ezt most foglald össze 6 mondatban.
2013. szept. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jajj, imádom ezeket a kis befejezetlen love storykat. Hidd el, ilyen bizsergést ritkán fogsz érezni, és addig jó, míg kicsit félsz, hogy vége, kicsit aggódsz, hogy lehet soha többé nem fog átkarolni... stb. Szerelmes vagy, és ez jó! Ez a legszupibb érzés az egészben. És ha mondjuk mától nyíltan is együtt lehetnétek, ez az érzés csak lankadna, és egyre kevésbé lenne vérforraló.

Egyébként ha nem ír a Lány, nyílván eléggé visszafogják a szülei a kalandoktól, esetleges szerelmektől, és ezellen nem igen tudsz mit csinálni!

Kérdezhetek? A Lány egyébként éjjelente meg volt bízva gyerekfelügyelettel, és Ti megléptetek a házból turbékolni????

2013. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen :)
2013. szept. 3. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs ez a történet még lezárva köztetek.Ritkán van,hogy két ember között ekkora szikra kialakuljon.Ismerem ezt az érzést,és én emiatt küzdök valakiért,mert tudom,ha nem teszem,örök életemben bánni fogom.Lehet nem sikerül,de nyugodtabb leszek,hogy legalább megpróbáltam.Érdekes,mert valahogy mindig összesodor titeket az élet.Facebookon lehet arra vár,hogy te írj rá.
2013. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, mert rohadt hosszú, terjengős, de egy sor szemet szúrt.

"hogy miert tiltjak a szulei tolem akkor a valasz az ra hogy : meg tul fiatalnak gondoljak a szerelmhez"

Szüleid tök gyökerek.

1. Szard le őket. 18 vagy azaz felnőtt, nehogy már megmondják kivel jársz és kibe szeretsz bele.

2. Ha a lány szülei is ennyire bénák akkor velük meg meg kéne beszélni a dolgot, hogy nem fog a szemük fényének ártani ez, nem fognak romlania jegyei, vigyázol rá, ha azt mondják 11-re legyen otthon hazaviszed 10:50-re, aztán ennyi. És a lány is álljon ki magáért. 16 évesen bár még nem felnőtt, de már nem is kislány. 2 év múlva lehet el is kerül otthonról ha továbbtanul. Akkor mi lesz? Egy ilyen kontroll alatt élő lány kikerül a kontroll alól és ordas kvrvává válik, vagy ha ennyire nem is fajzik el, de kitombolja magát, ami lehet nem tesz majd jót neki.

Szóval próbálj meg érvelni, hogy nem fogod őt bántani, vigyázol rá és legnagyobb tisztelet a szülők felé. Még ha gyökerek akkor is. Anyádék meg nehogy már megmondják kivel jársz!

2013. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ismerős a "nincs vége" érzés :D

Látom, ez már jó régi kérdés... Van már a történeteteknek vége?

Egyébként, így utólag kifejtve a véleményemet, szerintem a lány csak a szülei miatt nem kezdeményezett. Ha nem tetszettél volna neki, mikor átölelted, minimum pofon vág-kis túlzással-,de legalábbis ellökött volna.

Na most, facebookon vártad, hogy írjon. Mivelhogy nő nemű vagyok, a "nemtúlbevállalós" fajtából, így véleményem szerint az örökkévalóságig várhatnád, hogy írjon. Nem tudom, milyen a személyisége, de miután a szülei miatt nem akart veled kapcsolatot, nyilván valamilyen szinten fél tőlük-nem tőlük, a reakciójuktól inkább-.

Így utólag aztán mondhatom, de írnod kellett volna neki. Tudom, hogy már nem mész sokra ezzel a válasszal, de gondoltam, leírom világmegváltó gondolataimat. :D

2015. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!