Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. mit csinaljak most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. mit csinaljak most ezzel a helyzettel? (hosszu)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Legyetek szivesek atgondolt, normalis valaszokat adni. (Csak a trollok miatt). Elore is koszonom szepen! (Hosszu lesz, aki nem szeretne elolvasni, ne menjen tovabb).


A parommal egy eve vagyunk egyutt. Voltak problemaink pl kommunikacio teren, ezzel kapcsolatban irtam ki egy kerdest nem reg. http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


Szerencsere ma hajlando volt leulni es beszelhettunk. Ami utana tortent:


Elkezdtunk jatszani. Birkoztunk majd az agyra mentunk es elkezdett csikizni. Azt mondta, hogy abbahagyja ha azt mondom, gyengebb vagyok nala. Nem mondtam ki majd egyre durvabb lett. Ha mondtam, hogy valami faj, azt mondta nem erdekli, addig nem hagy amig nem mondom. Amikor a foldre kerultunk kerdeztem miert akarja, az volt a valasz, hogy jobban fogja magat erezni es tul makacs vagyok. Vegul kimondtam, hogy jobb legyen neki de mintha nem is o lett volna. Utana megneztem magam, elszakadt a nadragom, a polom is, a melltartombol kiallt a kapocs. O is meglepodott. Kerdezte, hogy merges vagyok-e, mondtam, hogy nem, csak szomoru. Kerdezte, miert, mondtam, hogy tul eroszakos, mondta, sajnalja.


Ezutan lementunk az utcara, en hazafele indultam, meg visszaneztem es integetett a kocsitol. Hazafele sirtam mert akit szeretek, nem tudom, hogy csinalhatnek ilyet ES ott volt a kocsi, hazahozhatott volna, tudta, hogy szakadt a nadragom.


Az en konkluziom: emlitettem az elobbi kerdesemben, hogy soha nem akarja a 'serelmeket' megbeszelni. Szerintem ennek ket oka van: nem akarja kimutatni az erzeseit mert nem akar gyengenek tunni es legtobbszor o tesz degradalo megjegyzeseket (pl.: semmit nem tudsz, ezt sem tudod, azt sem tudod, stb) amik altal o erosebbnek erzi magat nalam.


Azt gondolom, onertekelesi problemai vannak, megpedig onbizalomhianyban szenved amit ugy probal kompenzalni, hogy engem lealacsonyit (a banto megjegyzesekre gondolok) es ilyen megerositesekre van szuksege, mint pl. a mai, hogy en gyengebb vagyok mint o. Ennek tobb oka lehet: a szulei finanszirozzak egyelore tanulmanyait, megelheteset es sokszor stresszes, mert ugy erzi, igy senki. Ezen kivul egyszer elmondta, hogy sokszor ugy erzi keves nekem mert nem megyek el szex kozben (ami nem igaz, mert csiklo orgazmusom sokszor van es nehezen ertette meg, hogy en 'csak' igy tudok). Tobbszor emlitette is, hogy a nok es ferfiak nem egyenjoguak.


Delutan irt, annyit, hogy sajnalja. Nem tudom mit kene irnom. Szerintetek?


Hiszek abban, hogy mindenki kovet el hibakat. Sajnalatot is erzek iranta mert ma jutottam a fent leirt konkluziora es azt sem akarom elfelejteni, hogy nagyon sokszor jo volt hozzam (en is hozza). Ha nem volt valamim, megkaptam, sok szep helyen voltunk, tudom, hogy probalt boldogga tenni es van bennem egy olyan, hogy 'majd en megmentem'. Valamint vele vesztettem el a szuzessegem ami nekem nagyon sokat jelent bar tudom, nem elhetek a multban. De megis fajna massal latnom es hiszek abban, hogy helyre lehetne ezt hozni. De hogyan? :-(


Koszonom, hogy vegigolvastad!


2015. jún. 20. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Dobd a francba.Erőszakos.Legközelebb mi lesz eltöri a kezed? Csak magadnak ártasz vele.
2015. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az előző kérdésedet nem olvastam el,de katasztrófa az egész,mint két 2éves gyerek játszmája agyilag,meg mindenhogyan.Tehát burkoltan erőszakos a gyerek,jó hogy nem erőszakol meg,otthagy az utcán,és te még azon gondolkodsz hogy mi lehet ennek a hátterében pszichikailag.Nem csak neki,hanem neked is nagy gondok vannak az agyadban amit nem ártana kivizsgáltatni.
2015. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag leírtad a pontos "diagnózist" az írásod közepén. Igen, jól látod, így kompenzál. A gond az, hogy az ilyen típusú személyiségzavarban szenvedőknek (mert ez az), nincs belátása, nem fogják fel, hogy a probléma velük van, nem másokkal! Ő tökéletes úgy, ahogy van, csak más lehet a hibás. Azt tudod tenni, hogy szakítasz, és a következő ismerkedésnél már rögtön figyeled ezeket a jeleket, amiket most ilyen jól összefoglaltál. Mert aki ilyen, az már az ismerkedéskor is jobban tudja, hogy mire vágysz, mint te magad, már akkor degradál, ha nem felelsz meg tökéletesen az elképzeléseidnek.

Tapasztalatból mondom: messzire kerüld el ezt a típust! Nagyon-nagyon nem éri meg vele kapcsolatba lépni! Csak önsorsrontóknak ajánlott...

2015. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!


Ha valaki meg hozza tud szolni, tegye meg.

2015. jún. 20. 22:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezek a problémái vannak, amiket felsoroltál. Egyszerűen valami nem működik az idegrendszerében, és nem érző embernek látja a körülötte levőket, és halvény segéd elképzelése sincsen arról, miket okoz neked. Azért nem beszéli meg a sérelmeket, mert nincs is ideája ezekről a sérelmekről.

Embertelen, lelketlen.

2015. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És a könyvek, amikből összerakhatod ezt:

1. Azt mondja, szeret. Vagy csak uralkodni akar?

2. Miért válnak zsarnokká a gyerekeink?

3. A normalitás tébolya

4. Szavakkal verve

Ha még jut eszembe ide vonatkozó irodalom, majd megírom.

2015. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szóval a srác először csak közömbös volt veled, most pedig már erőszakos is, plusz direkt megaláz, de te tűrni fogod ezt is, mert elhalmoz ajándékokkal és elvisz ide-oda. Hát nem neki vannak önértékelési problémái és nem őt kell megmenteni, te alacsonyítottad le magadat, hadd ne mondjam ki, hogy mivé...
2015. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasd vissza a kérdésedet, mintha más írta volna. Ha kívülállóként nézed a dolgot, szerintem neked is leesik, hogy a srác nem normális, erőszakos, amit csinál, azt nem szeretetből teszi. Nagyon sajnállak, hogy ez számodra csak mostanra derült ki, bár sokan vannak, akik még ezután is úgy gondolják, milyen szerencsések, hogy ilyen párjuk van... ami nyilván hülyeség. Az a fiú melletted valószínűleg végig csak a saját egóját próbálta növelni, azzal, hogy mellette voltál végre valakinek érezte magát ő is. Hatalmas önértékelési gondjai vannak, fizikai és szóbeli erőszakkal próbálja nyilvánvalóvá tenni, hogy ő több nálad. Az ilyeneket csuknám be pszichiátriára, ott talán tudnának kezdeni velük valamit. Neked meg javaslom, hogy kerüld el minél messzebb, mert az ilyenek ha egyszer megérzik a "hatalom" ízét, utána nehezen eresztik el. Minél tovább halogatod, annál inkább ragaszkodni fog hozzád, mert tudja, hogy talán mást nem is talál helyetted, akivel ezeket megteheti.
2015. jún. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:

"Azt gondolom, onertekelesi problemai vannak, megpedig onbizalomhianyban szenved amit ugy probal kompenzalni, hogy engem lealacsonyit (a banto megjegyzesekre gondolok) es ilyen megerositesekre van szuksege, mint pl. a mai, hogy en gyengebb vagyok mint o."


Teljesen jól gondolod.

Ha pszichológus vagy, és megbíz vele, - tán segíthetsz rajta, így amatőrként, és "pár"-ként nem.

Így csak megerősíted azt a baját, hogy nem baj, így is lehet, - pedig szerintem nem.

2015. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!