Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van kiút?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdjem. Leszögezném, hogy nem panaszkodni vagy siránkozni szeretnék. Csak nincs kivel megbeszélnem a dolgaimat és valahogy ki kell adnom magamból. Ez elég nehéz számomra, de az lesz a legjobb ha rögtön belevágok a közepébe. Lassan harminc éves leszek és még semmilyen kapcsolatom nem volt egyetlen nővel sem. Nem kerültem közel senkihez semmilyen formában sem. Fogalmam sincs milyen érzés mikor viszont szeretnek. Milyen egy szerelmes nő csókja, milyen mikor megölel, hozzám bújik. Vagy egészen egyszerűen kéz a kézben sétálni valakivel, akivel fontosak vagyunk egymásnak. Voltam már szerelmes, de mindig egyoldalú volt, egy idő után nem is mertem bevallani. Inkább elhalgattam és csendben szenvedtem, nem akartam újabb csalódást. Nincs már semmi önbizalmam, nem merek ismerkedni. De azt hiszem, még ha mernék se lenne értelme. Reggeltől estig dolgozom, de nincs semmi látszata. Ezért kényszerűségből még otthon lakom. Ez persze nem jó pont ha az ember ismerkedni szeretne. A barátaim egy része elkopott mellőlem, másik része külföldön van. Szóval totális hátra arc az életem. Tartalmatlan, értelmetlen. Így pedig még a tarka lőtéri kutyának sem kellek, ezt jól tudom. Fogalmam sincs mit tehetnék.
2015. jún. 8. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
nincs kiút tegalább is a magyar nőknél nincs! de jobban is jársz nők nélkül szebb az élet
2015. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem. Szerintem pont az lenne az élet értelme és szépsége, hogy van kivel megosztani azt.
2015. jún. 8. 12:57
 3/11 MolotovPunk ***** válasza:

Járj valami tanfolyamra.Akár táncra,vagy csak simán járj néha bulizni.Előbb utóbb fogsz valakit találni.

Lehet próbálkozni,ismerkedni interneten is,bár ott szerintem kevesebb esély van megtalálni az igazit.


Viszont én már neten is jöttem össze csajjal.(Hosszú távú kapcsolatra.)

Volt ott is 1-2 jó tapasztalatom,de szerintem élőben a legjobb ismerkedni.Nekem bejött ez az.Neked is sikerülhet szerintem.

2015. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez is egy problémám, előben nem megy az ismerkedés. Extrovertált vagyok, nehezen nyitok mások felé. De írásban könnyebben tudok idegenekkel beszélgetni. Regisztráltam pár társkereső oldalra, talán összejön valami. A tánchoz meg kétballábam van, ráadásul fából. Úgyhogy azt inkább hanyagolnám.
2015. jún. 8. 15:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Én lassacskán 18 vagyok, lány, és még nem volt pasim :DDD Nem azért mert nincs önbizalmam, bár régebben kb. 2-3 évvel ezelőtt én introvertált személyiség voltam, még barátnőm se volt sok. Én hiszek, és merek abba b1zni, hogy meg fogom találni azt az igazi pasit, akivel majd megoszthatom az életem. És szerintem nem érdemes panaszkodni, hogy nem volt még barátnőd, jó, tudom kíváncsi vagy az érzésre, de akkor is inkább legyél szingli, mint egy olyannal, aki csak érdekből vagy haszonból van veled. Látod a mai világba sok az olyan, akivel több, mint 2 évig vagy együtt, s már annyira megismered a társad, hogy elképzeled vele a közeljövődet életed végéig,már jegyváltás stb.. aztán meg hirtelen szakítás és harag egymásra, hogy osztán még az utcán se köszönnek, eltemetvén a közös múltat, mintha meg se tervezték volna már mintha meg se törtétn volna az egész... Sajnos ilyen az élet, de még mindig van remény, egyszer majd találni fogsz valakit, akivel leéled az életed és halálod :) Csak bízz és higgy magadba!!!Sok sikert még nem késő :)
2015. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Talán tényleg nem érdemes keseregnem ezen, de azért szerintem érthető, ha frusztrál a dolog. Főleg annak tudatában, mások fele ennyi idősen élik világukat. Természetesen érdekből és csak azért, hogy legyen valakim nem mennék bele egy kapcsolatba. Nem adtam fel teljesen, de egyre nehezebb már elhinnem, hogy lesz valakim. Ráadásul elmúlt években megrekedtem a szürke hétköznapokban.
2015. jún. 8. 16:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj olyan helyekre járni, ahol esetleg sok a személy, olyan eseményekre, ahol ismerkedhetsz. Tényleg ne add fel, mert ismerek még én is olyan 28-30 éves pasikat, akinek még nincs családja.
2015. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A társkeresőt én is javasolom, nekem volt onnan két komoly kapcsolatom is. :) És soha nem szabad feladni!! Akiknek szerelmet vallottál, és nem jött össze a dolog, azokkal miért nem? Megindokolták? Mert ha olyan indok volt, amin lehet változtatni, akkor tegyél is érte!! :)
2015. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak a szokásos: "nem te vagy akit keresek.", "nincs meg az a plusz", "legyünk csak barátok"
2015. jún. 10. 16:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Hm, hát akkor nem tudom. :/ De sok lánynál próbálkoztál? Tényleg nagyon soknál kell, mert nekem is van ilyen gyakran, amiket ők is mondtak, hogy nem érzem a szikrát, vagy más típusú pasit keresek.
2015. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!