Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagy irigy vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagy irigy vagyok a párom exére, vagy csak elkeseredett?

Figyelt kérdés

Ennek a kapcsolatnak már 8 éve vége van, az ex férjhez ment és van 3 gyereke (38 éves). Elég gazdag nő aki nagyon sok mindent megkapott az élettől: autót, lakást, külföldi egyetemre járt, tengerparti nyaralójuk van a szüleinek, vállalkozásuk, sok-sok pénz. Soha nem dolgozott így mindent a szülei vásároltak neki miközben már régen felnőtt. Most is azok tartják el őt és a férjét,gyerekeit. Szerintem csak egy csúnya,dologtan lotyo.

Én 24 éves vagyok és semmit nem kaptam mindebből a szüleimtől. Sajnos az én szüleimnek nincs pénze. Egy használtautót szeretnék nagyon, de sajnos egyhamar nem lesz. Ha arra gondolok hogy ez a dologtalan lotyo mi mindent kapott az élettől és én meg semmit, elkap a szomorúság és a depresszió. Tiszta szíből kívánom hogy a gyerekei de az egész családja leukémiásak/rákosak legyenek hogy megérezze milyen is ha valami nem megy jól az életben! Sajnos amég jól vannak ez sem hat és nem változtat az én szar helyzetemen..

Normális mindez?


2015. jún. 22. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

"Tiszta szíből kívánom hogy a gyerekei de az egész családja leukémiásak/rákosak legyenek"


aha, tök normális....

2015. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Gonosz és ostoba vagy, de annyira, hogy arra szavak sincsenek...
2015. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Neked az életben soha nem lesz semmid,mivel gonosz vagy másokkal szemben,és a szerencse nem az ilyenekhez szokott utat törni,mint amilyen te vagy.
2015. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Felfogod te miket hadoválsz? Azt kívánni, hogy valaki beteg legyen, akinek ráadásul semmi köze nincs az irigységedhez? Undorító vagy, gondolkozz már el egy kicsit magadon. Attól hogy nem születtél ezüstkanállal a szádban még lehetnél normális ember és mondjuk megkérdezhetnél magadtól, hogy miért kívánsz halálos betegséget egy gyereknek, akinek annyi a bűne, hogy megszületett. Szégyelld el magad.
2015. jún. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem szánalmas vagy. Nagyon sajnálom a párod, ha eddig ezt nem vette észre milyen ember is vagy valójában. És remélem megtudod milyen az instant karma.
2015. jún. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pont hogy a rendes emberekkel basz ki az élet nem pedig az ilyen dologtalan picskkal. Kár vot kiírni a kérdést egyáltalán. Persze itt senki nem irigy, nem fáj neki hogy 80 ezerért dolgozik miközben mások X5 telepjáróval járkálnak miközben hírből sem ismerik a munkát.. Ugyan már, megy a képmutatás ezerrel.
2015. jún. 22. 17:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, de akiket én ismerek személyesen és rendes emberek sosem kívántak másoknak ilyet, amit te! Akkor veled valami nagy baj lehet, ha ezt tartod rendes értelmes emberi viselkedésnek/gondolkozásnak és nagyon sajnállak emiatt, biztos rossz lehet ilyen torz lelkűnek lenni.
2015. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, az a probléma, hogy igenis sokan érzik magukat emiatt rosszul, amit leírtál és sokan szeretnének ilyen meg olyan életet, de attól még nem kell a másiknak ilyen borzalmakat kívánni, mert ez csak a torz lelkedet mutatja meg. Nyugodtan lepontozhatsz megint, 4-es voltam.
2015. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%

Van valahol tukrod? Mert ha igen, fogd meg, nezz bele, es kopd le.

Ciganyokat meghazudtolo stilusod van, gusztustalan vagy. a feltekenyseg egy termeszetes normalis emberi erzes, viszont ez a tomeny rosszindulat mar egyaltalan nem. Remeljuk a parod nem marad veled.

2015. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

egyet értek,az élet nem igazságos soha nem is volt az,de az ember tud igazságot tenni :)! és ez a legfontosabb,mi eltudjuk dönteni ki mit érdemel.


sajnos sok az élettelen aki viszi manapság valamire szerencse miatt és ez által valakinek érzi magát.Megértem a gyűlöletet (:



és a női gyűlölet egy másik nő iránt még inkább őszintén az.D: és ez szép :D szeretem.



néha el kell venni ami jár :D ellenségeinket szenvedni látni pedig kielégítő.

2015. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!