Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelezhetem, hogy szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelezhetem, hogy szeretnek viragot kapni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy eve vagyunk egyutt a parommal, tegnap volt pontosan az evfordulonk. Meg sosem kaptam Tole viragot pedig nagyon szeretnek. Tudom, hogy 'kiharcolni' nagyon rossz lenne es nem is ez a celom hiszen ugy ereznem, lealacsonyitanam magam kovetelozo-szintre.


Van valami tippetek? Lanyok Ti mikor kaptatok eloszor viragot? Milyen gyakran lep meg viraggal a parotok?


Koszi :-)


21 L 26 F


2015. jún. 23. 12:32
1 2
 1/12 Mumusan ***** válasza:
Akkor lep meg, mikor szólok neki hogy meglephetne ;):)
2015. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú, ha magától nem lepett még meg ennyi idő alatt sem :(

Pl ha sétáltok a városban és elmentek egy virágbolt mellett, nézd meg látványosan a kirakatot, hátha leesik neki.

2015. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Helyedben en vennek egy szal viragot es odaadnam neki. Meglepodne, en meg azt mondanam, hogy en nem meglepodnek hanem orulnek neki.
2015. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Estienne ***** válasza:
65%
Ha megadod az email címét, ráírok, hogy "vegyél már az asszonynak virágot te állat". Az mégse olyan közvetlen :-D
2015. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mumusan ***** válasza:
67%
Higgyétek el, nem kell mindenből elefántot csinálni.
2015. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Huha vigyazz! A parod veletlenul nem rossz ember? Tudod: "aki a viragot szereti, rossz ember nem lehet" :D
2015. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szegeny :( hat szolj neki! En siman megmondanam, persze normalisan, hogy igenyem van erre. Lehet az exeinek nem volt, igy ezt veszi sztenderdnek.
2015. jún. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
van amelyik nő nem szereti, tehát magamtól én sem találnám ki. Az jó ötlet amit fentebb írtak, hogy feltűnően rajongasz egy-két virágért, virágboltban vagy máshol.
2015. jún. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondj semmit, de fejezd ki hogy szereted a virágokat. Pl. Egy virágbolt vagy park mellett sétálva mondd hogy milyen csodás az illatuk. Meg szedjél/vegyél magadnak időnként egy csokorral és tedd az asztalra egy vázában.
2015. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Irhattok meg :)

2015. jún. 23. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!