Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves szűz fiú mikor fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves szűz fiú mikor fog merni elkezdeni szex témákról beszélni és hogy jelezzek neki, hogy csókon kívül már több is lehetne?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt, de ilyesmik még szóba sem jöttek. Persze nem erőltetek semmit, de szerintetek mivel segíthetnék kissé rá a dologra?
2015. jún. 23. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ülj az ölébe a buszon.
2015. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Aki üzenetben kérdezte, hogy én mennyi idős vagyok: ez miért lényeges? És miért üzenetben kell?
2015. jún. 23. 14:45
 3/13 anonim ***** válasza:

Kezdd el tapizni és nyakát puszilgatni.. Csak beindul. Valaki a füle mögött szereti, ezt ki kell tapasztalni... Majd meglátod,h ha a nyakát puszilod v máshol..

bár 1 hónap után én spec még nem gondolkodnék iylenbe. De te/ti tudjátok/tudod,h hol tart a kapcsolatotok.

2015. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szoktam a lábát simogatni meg csókolgatni a nyakát és látom is a nadrágon keresztül, hogy áll neki, de nem akarok semmit szóba hozni, meg ennél jobban nyomulni mert egy hónap még tényleg kevés idő.
2015. jún. 23. 14:48
 5/13 datass ***** válasza:

Találj rá alkalmat amikor kettesben vagytok otthon (nála vagy nálad) és teperd le.


Ebből szerintem érteni fogja :)

2015. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Még nem mentünk el a másikhoz
2015. jún. 23. 14:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szeretne ő beszélgetni róla meg csinálni is, csak nem mer kezdeményezni. Miért nem kezdeményezel te? Azért nem lehet neki könnyű megnyílni, ha még 24 évesen szűz.
2015. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7.: pont ezért tettem ki a kérdést, hogy mivel segíthetnék rá úgy, hogy ne érezze letámadásnak. Nekem sincs túl sok tapasztalatom.
2015. jún. 23. 15:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg, hogy a kisajkaddal is csokolozna-e?
2015. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűen húzd le a gatyáját és kezd el kényeztetni, amikor egyedül vagytok. Rohadtul fog neki örülni.
2015. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!