Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves szűz fiú mikor fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves szűz fiú mikor fog merni elkezdeni szex témákról beszélni és hogy jelezzek neki, hogy csókon kívül már több is lehetne?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt, de ilyesmik még szóba sem jöttek. Persze nem erőltetek semmit, de szerintetek mivel segíthetnék kissé rá a dologra?
2015. jún. 23. 14:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ő nagyon megfontolt és komoly srác, ha nekiugranék, valószínűleg azonnal otthagyna.
2015. jún. 23. 15:21
 12/13 anonim ***** válasza:

egy honap meg nem a vilag!


az egyik felesegem mar a megismerkedesunk napjan odakoltozott hozzam, de nagyjabol ket honapig hozza sem nyultam szexualisan ... (ot ev mulva vettem el felesegul)

2015. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne utalgass rá, hanem légy vele nyílt és őszinte. A szex teljesen természetes dolog, és szerintem kevésbé cikibb, mint pl. a reggeli mosdóbéli produktum leírása (ami amúgy szintén természetes)
2015. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!