Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Úgy érzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem a kollégám vonzódik hozzám, de van felesége és egy kislánya is.

Figyelt kérdés
Egy éve dolgozunk együtt, egymás mellett ülünk, egy asztalnál..Az utóbbi hónapokban gyakran volt hisztis, indokolatlanul bunkó velem, aztán meg gondolom megpróbált kiengesztelni és akkor különösen kedves. Mostanában folyton viccelődni próbál, szoktak lenni elég kétértelmű beszólások, és a legújabb, hogy gyakran megérinti a karom, vagy a vállam, persze nem feltűnően, de engem zavar..És valahogy kialakult egyféle feszültség közöttünk..Amikor elkezdtem itt dolgozni nagyon jókat beszélgettünk,sokszor magánéleti dolgokról is, de egy idő után én elkezdtem hárítani - mert családja van..- és mostanában már inkább a zavart hallgatás a jellemző, amikor véletlenül kettesben maradunk, de amikor a többiek is ott vannak, akkor megy az állandó szópárbaj, a humorizálás, beszólogatás, én meg persze visszaszólok..Már azon gondolkozom, hogy a következő tanévben elülök valahova máshova, csak attól félek, hogy akkor meg amiatt fognak furcsán nézni ránk..Az a baj, hogy nagyon tetszik nekem, illetve nagyon kedvelem és ha nem tudnám, hogy felesége, gyereke van stb. akkor biztos máshogy állnék ehhez, meg örülnék, de így elkeserít inkább..Már alig várom, hogy véget érjen ez a hét és elkezdődjön végre a nyári szünet, hogy ne találkozzunk pár hónapig és talán akkor lecsillapodik a dolog bennem is meg benne is..Próbálok nagyon tudatos lenni ebben a dologban és elkerülni minden lehetséges utat az intimitáshoz..De nem könnyű..:( Valami tipp, hogy lehet az ilyesmit még inkább leépíteni? Vagy valami hasonló tapasztalat, tanács? 32/N, 29/F

2015. jún. 23. 17:12
1 2
 1/13 Mumusan ***** válasza:
Mondd meg neki hogy a családjával foglalkozzon, és ne veled.
2015. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%

dugjatok, az oldja a feszültséget.

el sem hiszem,hogy ti gyerekekkel foglalkoztok, szegény gyerekek.

2015. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem értem mi köze lenne ennek a munkánkhoz..Attól még emberek vagyunk, lehetnek érzéseink, nem vagyunk robotok..Épp azt próbáltam magyarázni, hogy hárítom egész évben a dolgot..Nem kell összekeverni ezt a munkámmal, amit hidd el kiválóan elvégzek. Pont ez az egyik dolog, ami miatt én nem közeledem hozzá, a példamutatás, meg a saját lelkiismeretem természetesen.
2015. jún. 23. 18:03
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát a max, amit ebben elérhetsz, egy szabadidős szexpartnerség...

Ha 29 éves, a lánya se lehet 3-5 évesnél több, - olyan nincs, hogy azt otthagyja egy apa.

2015. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy bármi legyen köztünk!! Azt meg főleg nem, hogy miattam legyen gond a családjában..Inkább azt szeretném elérni, hogy magától álljon le..Legyek vele bunkó? Vagy mitől kapcsolna? :( Egyikhez sincs kedvem, de valamit muszáj lesz kitalálnom..
2015. jún. 23. 18:41
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem te vagy az egyedüli ilyen szituációban, vonzalom meg lehet 2 ember között, azt nem igen lehet irányítani, különösen ha sok időt töltötök együtt a munka miatt ugye.

Amúgy nyugi,idővel lecsillapodik mindkét részről, és kész. Mert ez a helyes, a vonzalmat nem lehet irányítani, de megcsalásról már az ember saját maga dönt. Azért kordában lehet ezt tartani.

2015. jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy türtőztetném magam :) De csak egy alakalom erejéig.Megszűnne a feszültség.
2015. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát figyelj,szerintem hanyagold a munkát és kúrjatok 1 hatalmasat
2015. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon jó tanácsok, köszönöm, gondolom az összes válaszíró pasi volt..:D Inkább abban adjatok tanácsot, hogy utáltassam meg magam vele? :D
2015. jún. 23. 19:00
 10/13 anonim ***** válasza:
kúrjatok 1 hatalmasat, azzal biztos meg fog utálni ....a felesége és a kislánya is.
2015. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!