Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak egy része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak egy része miért tart az okos és/vagy művelt nőktől?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Mert olyat még nem látott a világ!
2015. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Ez jó kérdés, mert szerintem ilyen nincs.
2015. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
mert a kicsit butább nőket könnyebb manipulálni
2015. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom.

Én keresem ôket, de nem nagyon találom meg.

2015. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Mert az okos nő könnyen átb*xx, a túl művelt meg lehet hülyének fog tartani.
2015. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%

Ha valaki müvelt/okos, akkor tudja rá a választ...


A férfi genetikailag arra született, hogy vezessen. Na most ezt egy nála okosabb nőnél eléggé nehéz kivitelezni. Ezért tartanak sokan a művelt okos stb. nőktől.

2015. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Egyrészről, mert ha kevésbé lenne művelt, több közös téma lenne, szerintem. Másrészt meg a férfiak biztosan nem bíznak magukban eléggé, ha egy okos nő meghódításáról van szó. Én ezeket tudom elképzelni.

20L

2015. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
én attól félek hogy nem lesz egy se akire azt mondhatom :,D de próbálkozók mindig vannak
2015. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

A tapasztalat az, hogy általában ezek az okos nők csak saját maguk szerint azok.

A művelt kategóriánál meg azt vettem észre, hogy imádják játszani az eszüket.

Így inkább hagyjuk:)

2015. jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A művelt/okos nő és a férfiak. Szerintem ha így nézzük, nincs egyensúly benne. Főleg, ha a férfi önbizalomhiánnyal küszködik, nagyon kevésnek érzi magát egy művelt nőhöz.

Engem nőként érdekel a művészet, szeretem nyomon követni kortárs íróink, költőink munkáit, megvadulok néhány időszakos kiállítás hallatán, érdekel a történelem és a gazdasági híreket is nyomon követem, de nem muszájból. Párom (akinek elég alacsony az önbecsülése) kifakadt, hogy túl okos vagyok hozzá (egyáltalán nem tartom magam annak, átlagos vagyok teljes mértékben), ő csak egy műveletlen senki és kevésnek érzi magát mellettem; sokszor nem is érti amiket olvasok, stb. Éreztem hogy elkönyvelt 'műveltnek', ő pedig kevés hozzám. És tudod mivel lehet ezt oldani? Folyamatos megerősítéssel.

Mert többé nem azt látta hogy vagyok én, "a művelt", meg van ő, "a kevés, buta", hanem önbizalmat adott neki az, hogy én is felhívtam a figyelmet az erősségeire.

Innentől a "művelt" és az "ezermester" voltunk, akik kiegészítik egymást, ő a férfias bütyköléseket mind büszkén megcsinálja, a sajátjának érzi innentől. Ne legyen egyoldalú ez a tekintély sem.

2015. jún. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!