Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak főleg! Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak főleg! Volt már olyan hogy egyszerre indult egy komolyabb és egy szerető nálatok?

Figyelt kérdés

És egy idő utän mindkettő iránt elkezdtetek érezni? A szerető tud a másikról, mégis ragaszkodik, a barátnő nem tudja de szintén nagyon szereti.

A szerető amúgy már említette hogy tudja hogy ki kéne lépnie, de nagyon nehéz neki... A fiú pedig szintén nehezen szakít, mert már ő is szereti. De a barátnőt is. A lelkiismeretfurdalás pedig már oda-vissza megvan, de egyiket sem akarja megbántani. Más kérdes hogy ez is bántás...

Volt már valakivel hasonló? Mi lett a vége? Välasztottatok? Gondolom inkább a barátnőt.


Az olyan válaszokat most legyszi hanyagoljátok hogy ez gerinctelenség, ezt mindketten tudjuk...


2015. máj. 27. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt, és nem is lesz, de elméletben tudok választ adni.

Ha ilyen szituban lennék, én azt választanám, akibe szerelmes vagyok. A leírásban szereplő fiú úgy tűnik, szerelemből inkább a szeretőt szereti, a barátnő mellé pedig a szeretet és a bűntudat köti, meg alapból sem lehetett túl nagy a szerelem, ha egyszerre indult a két kapcsolat. Szerintem a szeretőt kellene választanai, tehát: Barátnővel szakítani, szeretőt barátnővé tenni, és persze megtanulni hűségesnek lenni és gerincet növeszteni. :)

2015. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Az erzelmileg gyenge, instabil emberek jatsszak az effele gyoker jatekokat. Ertelmes, jol nevelt felnott ember nem megy bele ilyenbe. Itt elvekrol van szo.
2015. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, lany vagyok, de mivel volt hasonlo szitum, ezert megosztom, hatha nem gond, megse, hogy nincs futyim :)

Nem sokaig tartott, alig egy honapos parhuzam volt. Vegul a kapcsolatot dobtam a szeretoert. Mondjuk, a kapcsolat is csak azert nevezheto kapcsolatnak, mert az egy hettel az elott kezdodott, hogy a szeretot (a mostani paromat) megismertem. Az nyilvan valo volt, hogy ha a parom mellett minden oke lenne,makkor nem lenne szereto, tehat ebbol kiindulva tudtam,mhogy mi a jo lepes. Vegeredmeny: 10 eve egyutt vagyunk, 2 honap mulva eskuvo.

2015. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1, köszönöm, kicsit meglepődtem a válaszon :D Egyébként van egy olyan érzésem nekem is, hogy a barátnőt inkább az esze alapján szereti. De igazán egyikbe se szerelmes. Állítólag... Meg a barátnővel tökéletes a harmónia, még a szeretővel érzelmileg nagyon erős a szex, ami azért elgondolkodtató... (a bnővel állítólag az még nincs)


#2, mondtam, hogy ilyen válaszokkal kíméljetek. Az élet, az érzelmek amúgy nem fekete-fehér alapon működnek, ezek nagyon összetett dolgok. Egyébként először se a fiú, se a szerető nem gondolta, hogy kifognak alakulni érzelmek.


#3, Neked is köszönöm, és gratulálok! :) Ez a hármas amúgy már kb fél éve tart... De be kell mostmár fejezni. A szerető már nagyon tervezi hogy kilép, mert ennek semmi értelme... Csak nem olyan könnyű mégse...

2015. máj. 27. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemrég jöttem össze egy fiúval akkor, amikor közbe jött a szerető (akit régebb óta ismertem, de eltűnt egy időre) 1 1 hétig tartott ez a felállás, a szeretőt választottam! Több mint 5 éve vagyunk együtt.. :)
2015. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*1 hétig.. :D
2015. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ilyen rövid kapcsolatban még könnyű ott hagyni, akire sajnálod az időt. pláne ha még szex sem volt. hogy fogod magad érezni, ha megtudod, hogy lefekszenek?


én a helyedben nem várnék arra, hogy ő mikor dönt. nagyon kivételezett helyzetben van, így nem sürgeti semmi.

egyébként hogy dőlt el, hogy szerető vagy, nem pedig párhuzamos barátnő?

2015. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#5, neked is gratula! :)


#7. Hát ettől félek én is... Barátnőm is azzal nyaggat hogy meg ne várjam, mert az a vég... Tudom én is, lépni is fogok, csak nehéz...

Igazából nem tudom mi volt az ok. Vagyis sejtem. Egyreszt a kapcsolatunk eleve barátság extrának indult, előtte egy éve ismertem már. Másik pedig egy-két különbség köztünk, amiért talán csak az emberek egy része nézne furcsán... Bár lehet egyikkel igaza van... A lány jobban illik hozzá, ezt én is elismerem... :(. Csakhát nem kéne h ez ennyire számítson, de hát ez van. Ő lett a "hivatalos" én meg a kevésbé, bár rólam is tudnak páran. Így alakult. Amúgy én kb két hónap múlva tudtam meg, bár említette előtte. Csak aztán vele maradtam, még így is :(

2015. máj. 28. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!