Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem jo a szex a baratommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem jo a szex a baratommal?

Figyelt kérdés

Hulyen van feltéve a kérdés.. de

1 eve vagyok egyutt Vele, a szex nagyon jo volt, meg jo is, de az elmult idobe néha van hogy nem tud elmenni... Van mikor ittunk es azert - de nem volt matt reszeg vagy ha nem is ittunk akkor is..


Tegnap is pont egy ilyen "eset" volt mar tobb mint egy hete nem fekudtunk le egymassal mar nagyon kiavntuk a dolgot frocsozgettunk..


Aztan szorakoztunk egymassal, huztuk egymas agyat hol elkezdtuk hol felbehaytuk, kisebb nagyobb megszakitasok voltak benne - ezt csak azert irom mert nem tudom h van e jelentosege - aztan mar folytattuk megszakitas nelkul, nagyon nagyon leizzadt pedig kolcsonosen voltunk benne a dologban aztan nem tudott elmenni, tovabb csinaltuk aztan nagyon megutottem magam es abbahagytuk :D


Van hogy visszatartja es utana nehezebben tud elmenni, de ennyire?? Tudnatok segiteni kerlek? Mar atrendeltem munka utan magamhoz hogy megis karpotoljam a tegnapiert...

22N - 30F


2015. jún. 24. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alkohol, még ha kevés is, simán okozhat ilyet. Önmagában elég lehet ahhoz, hogy ne menjen. Ha erre érzékeny, nem csoda.


Nem kell neked kárpótolni semmiért. Nem szolgáltatást nyújtasz, amit nem kapott meg... ezen a hozzáálláson azért gondolkodj el!

2015. jún. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden rendben van a baratoddal? Nem cuccozik? Nem jar felre? Nem onkielegit sokat? ... sajnos masra nem tudok gondolni.
2015. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem stresszel valamin?
2015. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A férjemnek is van néha így, foleg ha tobbszor visszatartja. ő 35 éves. Nem mindég sikerul :)


28 N

2015. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!