Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, vagy normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, vagy normális hogy ilyen hatással van valakire a "szerelem"?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam már ezen egy ideje,de érdekel a véleményetek a helyzetemről.

Szeretek valakit,de az az igaszság,hogy nem lehetünk együtt.Párszor sírtam is miután láttam.Sőt,egy időben olyan rossz volt,hogy nagyon gyakran álmodtam vele,ez újból és újból eszembe juttatta,és akkor megint sírtam,de már a fejem is fájt néha a sírástól :(

Már egy ideje veszem észre magamon,hogy több mindent elfelejtek,szinte már enni sem eszem normálisan,vagyis nem úgy meg annyit,amennyit kéne,néha pl.nem is nagyon van kedvem még a szüleimmel sem beszélni(vagy legalábbis nem mindig,és nem nagyon hosszan).Tanulni sem tudok úgy néha,koncentrálni sem mindig.

Ma ismét láttam (őt),és miután láttam,valahogy megint olyan mintha semmihez nem lenne annyira kedvem (enni,beszélgetni,tanulni,de még ahhoz sem hogy átöltözzek).

Olyan nagy hatással van rám..mikor beszélünk,olyan mintha minden és mindenki más megszűnne a világon.Van,hogy alig tudom levenni róla a szemem.


Tartok kicsit tőle,hogy ezeket más is észre fogja venni.

Ő is látott már vmit rajtam,de nem ennek tulajdonította.

Légyszi írjatok sok véleményt,normális ez,ami velem történik most?Volt valakivel hasonló?

Ki kellene szeretnem belőle,vagy mondjam el neki hogy mi van velem?


2015. jún. 24. 18:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! A saját érdekedben. Házas férfiak ritkán válnak el másik nő miatt annál kényelmesebbek. Kell ez neked????
2015. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

:( Most olyan érzésem van,mintha nekem támadnátok.Pedig nem teszek semmit.Én nem tehetek arról,amit ő mond.

És,úgysem tenne semmi olyat velem.Ettől tovább úgysem menne..ezt azért gondolom,mert..mert tudom.

Nekem pedig nem lenne célom hogy tönkretegyem a házasságát.


Nekem ez szenvedés is gyakran,nem "jó kedvemből" írtam ki a kérdést :/ Szerintem a kérdésemből sem az derült ki hogy akarok tőle valamit,hanem az hogy el akarom felejteni.(Az már a dolog másik része,hogy eddig annyira nem sikerült,de már alakul)


Azt nem lehet,hogy ne találkozzunk,nyomós ok van rá,hogy miért.De ezt már nem szeretném itt leírni.

2015. jún. 24. 20:27
 13/17 A kérdező kommentje:

A "nem találkozáson" kívül nincs valami más módszer a felejtésre?Vagy,mondjuk az érzésem enyhítésére?

Különben,pár napra enyhül,vagy ilyesmi,aztán másik nap lehet megint érzem.De olyan is volt,hogy hetekig alig gondoltam rá,és akkor is csak épp hogy eszembe volt.

2015. jún. 24. 20:44
 14/17 anonim ***** válasza:
akkor mond el neki,és kész mire vársz?
2015. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Kicsit összezavartok :/ Valamelykőtök azt mondja,hogy ne mondjam el,valamelykőtök azt,hogy mondjam.


Eddig azért nem mondtam el,mert nem merném lehet elmondani.Meg,mert házas :S És,mert talán haragudna,vagy nem is akarna látni többet.

Mondjuk ő is amiket csinál(t)..abból nem az jön le,hogy nagyon távolságtartó lenne és félreérthetetlen.

De,az előbbi okok miatt nem mondtam el.

Viszont már a múltkor írtam egy levelet neki,de igazából azt csak a magam megnyugtatására,nem azért hogy odaadjam neki.

2015. jún. 25. 12:50
 16/17 A kérdező kommentje:
Magamban már sokszor gondoltam arra,hogy biztosan megkönnyebbülnék (a lelkem) hogyha elmondhatnám neki.(az említett dolgok miatt nem mondtam.)
2015. jún. 25. 12:53
 17/17 A kérdező kommentje:

Egyébként nem olyan rég már rá is kérdezett,hogy mi van velem mostanában.(Mert ő is látta,hogy elfelejtek meg összekeverek dolgokat,meg volt,amikor túl szórakozott voltam)

Mondtam neki 1-2 hülyeséget,ő is viccelődött ,aztán mondott valamit hogy "fogjuk rá" a fáradtságra.

Szerintetek ő sejti hogy miatta lettem ilyen?Mintha eléggé "ki akarta volna húzni belőlem".Vagyis,úgy tűnt.Aztán ,mivel nem nagyon mondtam semmit (először csak annyit mondtam neki hogy mostanában nem vagyok normális.),ráfogta a fáradtságra.

2015. jún. 25. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!