Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miféle elvárás egyes nôk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miféle elvárás egyes nôk részérôl a férfiak felé, hogy "legyen benne valami rossz"?

Figyelt kérdés

Több helyen is láttam, ahol a nôk leírták elvárásaikat a férfiakkal szemben, hogy írtak néhány jó tulajdonságot, aztán odaírták, hogy "de azért legyen benne valami rossz".

Mire értik ezt, és miért fontos?



2015. jún. 24. 19:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Mindenkinek kell a kihívás a másikban.

A nők azt szeretik érezni, hogy ők szelídítették meg az oroszlánt, ezért kell neki egy kis rossz a férfiben, hogy emiatt tudjanak vonzódni.

2015. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Bennem soha a büdös életben nem volt ilyen "elvárás", de még csak vágy se. Ne, ne legyen rossz!!
2015. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Mert tök zsír dolog a hapsi minden stiklijét megtudni, amit szakítás után előszeretettel hoznak fel a barátnők társaságában, mint kínos tényezőt. :D
2015. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, te hol logsz a neten, de en meg eletemben nem lattam ilyen kikotest a parkeresesnel.
2015. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

1: Hát, akinek a "rossz" a vonzó, az... Na, mindegy, nem írok semmit.


4: Itt a GYIK-en is láttam, hogy valaki ilyet írt.

2015. jún. 24. 19:50
 6/18 anonim ***** válasza:
Linkeld be a kerdest, kivancsi vagyok ra. Soha senkitol nem hallottam/olvastam ezt meg.
2015. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

2: Nem is azt mondtam, hogy minden nô azt állítja, hogy elvárja a "valami rosszat", csak azt, hogy egyesek.


3: Szerinted ennyire taktikáznak? :D

2015. jún. 24. 19:52
 8/18 A kérdező kommentje:
6: Nem hiszem, hogy megtalálom, de ha mégis, belinkelem.
2015. jún. 24. 19:54
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Talán az, amit az első válaszoló írt. De nekem sem volt ilyen elvárásom. Taszítanak a tapló, a hisztis, a nyafogós, vagy éppen az agresszív férfiak.

Nem teljesen értem én sem, mire gondolhatott az adott válaszoló, aki ilyet írt. A rossznak érzett tulajdonságokat szerintem maximum elviseljük, toleráljuk, hogy hogy valaki direkt ezt keresse, nem tudom.

2015. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Lehet velem van baj, de még sosem ismertem olyan férfit, akinek ne lett volna elég hibája.:) Aki azt gondolja, "legyen benne valami rossz", talán azért érzi így, mert egy tökéletes férfihoz kevésnek érzi magát, vagy nem akar folyton konkurenciával küzdeni érte.
2015. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!