Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miféle elvárás egyes nôk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miféle elvárás egyes nôk részérôl a férfiak felé, hogy "legyen benne valami rossz"?

Figyelt kérdés

Több helyen is láttam, ahol a nôk leírták elvárásaikat a férfiakkal szemben, hogy írtak néhány jó tulajdonságot, aztán odaírták, hogy "de azért legyen benne valami rossz".

Mire értik ezt, és miért fontos?



2015. jún. 24. 19:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
2015. jún. 24. 19:57
 12/18 anonim ***** válasza:
#7: Volt már részem benne, maradjunk ennyiben. :)
2015. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Elolvastam. A 19 valaszolo kozul, csak ez a 19 eves leanyzo irta ezt. Bar, ha megnezed a hozzaszolast lathatod, hogy kicsit alomvilagban el. A"hordjon be minden mocskot az agyba" tipusu mondatbol itelve meg nem igazan kene komolyan venni. Ergo ez nem fontos, elvarasnak plane nem neveznem. Egyebkent jo kerdes, hogyan erthette ezt....
2015. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A rohadt fogazatra vagynak. :D
2015. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak egy gesztus a nők részéről, ami kifejezi, hogy ők sem a tökéletest keresik, mert valószínűleg ők sem azok.


Aki céltudatosan a rosszfiúkat keresi, annak csak szerető / kaland kell. + valószínűleg unalmas az élete.

2015. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

én eddig úgy tudtam, hogy olyan, aki nem adja magát, kicsit húzza a lányt, nem lesi minden sóhaját, nem papucs.


Nekem még SOHA, SEMMILYEN nő nem reagált erre jól. Megismertem, próbáltam adni az ivet - de a nő leszart, lefosott, elfelejtett, nem ért rám sose, ok, damil elpattant: onnantól nem ismerem, töröltem, tiltottam, tehát hirtelen elfordultam tőle.

Ez lenne a rossz? Ez lenne az a "akkor legyünk" pasik? Hányszor, mikor működött?

na?

naaaaa??


Soha. Soha senki nem kérdezte meg, hogy "most már miért nem foglalkozol velem?", senki nem keresett vissza másik álnévvel.


Najó, egy valakinél esetleg, de ő 2 éve nem is tud rendes nem-et mondani. Vele se járok, csak hát elvesziteni sem akar, lett pasija, le is pattantam róla, de most néha ő jön, odabújik, stb.

2015. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ja, egy nő sosem fog koslatni egy férfi után. Egyrészt mert féltik az egojuk, másrészt mert minden ujjukra jut egy férfi.


Ilyesmi csak akkor fordulhat elő, ha valakit megvezetnek, felmutatnak egy csomó dellát, stb, aztán a nő meg csak reménykedik h nem csak kihasználni fogják.


True story.

2015. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%

Hát itt sokan azt írták, hogy ne legyen rossz...de én nem fogom. Legyen kedves, aranyos meg minden, de legyen benne valami rosszfiús is, mert számomra ez izgalmas. A rosszfiúk magabiztosak, tudják mit akarnak...

nem az van, hogy ha valami már kicsit is törvénybe vagy rendbe ütköző, akkor tuti, hogy nem csinálják..itt most nem a lopásra meg hasonló bűncselekményekre gondolok, hanem olyanokra, amivel másoknak igazából nem ártunk, pl. belógni valahová, vagy szex egy nem szokványos helyen meg hasonlók...

Legyen bevállalós, vagány..

2015. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!