Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak. Tudnátok nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Tudnátok nekem őszinte válaszokat adni a következő kérdésemre?

Figyelt kérdés

Nem tudtam a felnőtt párkapcsolatokon belül melyik kategóriában tehettem volna fel ezt a kérdést így inkább az egyébnél maradtam. 22 éves nő vagyok 3 éve élek párkapcsolatban. Első férfi az életemben amit úgy értek első csók első minden.


Igyekszem megbízni a páromban nem igazán adott okot arra,hogy betegesen féltékenynek kellene lennem és talán az a baj,hogy magamból indulok ki mivel én egyetlen férfivel sem tartom a kapcsolatot vagy esetleg flörtölök velük vagy akármi. Párom mellett férfiakhoz csak úgy van közöm ha esetleg megkérdeznek tőlem valamit iskolában vagy segítségre van szükségük. Saját magamtól nem keresem a társaságukat semmilyen formában.

De íme a kérdés: MIT SZERETTEK A rBANCOKBAN?

Amióta együtt vagyok a párommal folyamatosan beszél velük. Nem ő kezdeményezi a beszélgetést ezzel tisztában vagyok. Ráadásul látom is a beszélgetéseket.Tudom,hogy a p csák szeretik a pénzt a bulit a pasizást és a szintén ugyan olyan barátnőket akikben saját magukat fedezik fel. Kérdezem én. Miért jó ez nektek? Párom elmondása alapján nagyon buták ezek a lányok. Tényleg csak a csillogásra vágynak 5 kg sminkkel divatos ruhákkal és egyéb holmikkal és egy helyes pasival az oldalukon. Számomra pedig feldolgozhatatlan,hogy nincs önbecsülésük. Szerintem nagyon szomorú. Félreértés ne essék én nem őket akarom ócsárolni hanem a Ti oldalatokat szeretném megérteni mivel az övéket soha nem fogom és nem is akarom. Nekem nincsenek barátnőim szerencsére és nem is akarok. Mi váltja ki belőletek azt,hogyha párotok van aki szeret mindig vár otthon és mellette biztonságban érezhetitek magatokat megforduljon akár egy pillanatra is a fejetekben,hogy az összes egyformán üres lányból egy "érjen" annyit,hogy mindazt ami otthon van félrelökjétek akár 20 percre is. Soha nem voltam olyan aki azt állította volna,hogy az összes férfi bunkó.. Nem szerintem nem csak erről van szó itt 80%-ban a Nők a hibásak akik elfelejtették,hogy hol a helyük,hogy van tartásuk. Hogy nem egy lepukkant budiban kell kielégíteni nős férfiakat,hogy nem minden buliban részegre inni magukat és még sorolhatnám. A maradék 20% férfihoz pedig örülök,hogy soha nem lesz közöm.


Végignézegettem, egy beszélgetést. amit még a barátom mutatott. Egy lány gyönyörű is regényben leírta,hogy hogy dugatná meg magát. Amikor elolvastam elsírtam magam szerintem nem kell részleteznem miért de én rendesen sírtam szerintem a lány helyett is amiért ilyen buta. Nem utálom hanem sajnálom miatta.. illetve azokat a lányokat is akik képesek meztelen fotókat küldeni holmi srácoknak akiket nem is ismernek.A kérdésem ismét. Miért jó ez nektek?


2015. jún. 26. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem olvastam el a felesleges siránkozást de a lényegre válaszolnék:


" MIT SZERETTEK A rBANCOKBAN? " --> A farkamat.

2015. jún. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Én nő vagyok, de nekem ebből az jött le, hogy neked nincs önbecsülésed. Ha lenne, akkor nem zavarna, hogy a barátod 20 percig mellőz. Egyébként a bevállalós nők minden férfi számára vonzók, kapcsolaton belül is. Persze nem kell mindenkinek felkínálni magad, de pl. a muszlim nők, akik az utcán, munkában csador alá rejtik magukat, otthon, a párjukkal mindig szexisek. A világ exkluzív fehérnemű-forgalmából a legnagyobb részt Irán veszi ki. Mert ott a nők mindent megtesznek azért, hogy a PÁRJUKNAK tetsszenek, legyenek előtte szexisek, vonzók, kívánatosak. És ha zavar, hogy ilyesmiket írnak a párodnak: miért nem írod le neki TE hosszasan, hogy hogyan dugatnád meg magad vele? Hiszen a párod, neked igazán jogod van hozzá, és biztos örülne neki...

Akkor jó eséllyel nem tölteni egy másodpercet sem a szerintem rBANCOK társaságában.

2015. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy többet érek azoknál a lányoknál emberileg legalább is biztos. Szexuálisan semmi baj nincs köztünk évek óta és én pont az a fajta lány vagyok aki az utcán vagy ha a párommal mozdulok ki társasában rendes vele kettesben pedig más. Szerintem a r bancgással semmi gond nincs úgy ha a megfelelő emberrel megfelelő helyen megfelelő érzésekkel történik. Az önbecsülésemmel mindig is gond volt pontosan emiatt.. ha én tökéletes vagyok neki érzelmileg,külsőre,belsőre az ágyban miért van szüksége rájuk ilyen szinten is ,hogy beszéljen velük. És nekem miért nincs szükségem más férfiak dícséretére flörtjére vagy akármijére 3 éve? Nekem miért nem fordul meg a fejemben? Ez bánt igazából és tudja jól,hogy bánt. Nehogy azt hidd,hogy nem tettem már fel neki a kérdést kismilliószor. Azt mondta nagyon különleges vagyok nagyon szeret és ez így is marad. De valahogy mégis aggódok.

Kedves első.És amikor a farkadat kezelik elmondanád mit érzel a szívedben? És mit gondolsz fejben?

2015. jún. 26. 23:27
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyébként miért nem akarsz barátnőt? Ez nekem nagyon megütötte a szemem... lehet, hogy ha megismernél közelebbről más lányokat, akkor rájönnél, hogy nem kell annyira "tartanod" tőlük?!
2015. jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 omba ***** válasza:
94%

Férfi létemre értetlenül olvasom, miket szeretek én????

Én a páromat szeretem, van kapcsolatom (szomszéd, munka....) más nőkkel, de semmiféle ribit nem nézek, nem bámulok, nem kívánom.


Szóval attól tartok, nem a "férfiakkal" van a gond, hanem csak a tiéddel.

2015. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha minden nőt gyűlölsz, annak egy oka van: mindet konkurenciának tartod, vagyis nincs önbecsülésed. Akkor is, ha meg akarod győzni magad arról, hogy mind kevesebb nálad.. Egyébként a leírásból nem világos: a "rbancok" a párodnak küldik a pucér képeket, és neki írják, hogyan d*gatnák meg magukat? Mert ha igen, és te normálisnak tartod, hogy a párodnak szüksége van ezekre a nőkre melletted, nulla az önbecsülésed. Ha csak úgy szimplán elmesélik neki ezeket a dolgokat, és a párod nem tud meglenni ezek nélkül a sztorik nélkül, akkor viszont túl sok az önbecsülésed, a valóságban unja a kapcsolatot, de megfelelő háttérnek tart téged, úgyhogy egyelőre nem hagy el. Az mindenképpen jelent valamit, amikor párkapcsolatban élő férfi szórakozásból bizalmas kapcsolatot ápol r*bikkel, és sohasem jót.
2015. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kíváncsi sem a nyavalygásra sem a nyálcsorgatásra pár focistára énekesekre.Ahogy elnézem a mai "barátnőket" az én értékrendembe nem férnek bele azok a dolgok. Segíteni segítek akármilyen emberen nem vagyok szívtelen.De nem külső alapján választok barátokat mint manapság.
2015. jún. 26. 23:43
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinteséget mindenkitől, igen fáj de legalább elgondolkodtató. Ettől féltem én is kedves utolsó :)
2015. jún. 26. 23:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
# 7: BARÁTnőnek az ember hasonló értékrendű embereket választ maga mellé. Én pl. soha nem beszélgettem még a barátnőimmel focistákról, mert ők sem igénylik. Valószínűleg azért lettek a barátnőim, mert hasonló dolgok iránt érdeklődünk.
2015. jún. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hello!


Férfiként mondom , én undorodom az ilyen nőktől.Iszonyúan butának tartom őket mert szó szerint csak ennyit tudnak hogy hogyan dugatnák meg magukat....pfff. Semmi komolyabb vagy mélyebb dolog egy kapcsolatban csak a sex meg a látszat, borzasztó de egyre több ilyen van, nem csak a fiatalok hanem a középkorúak között is.Persze amelyik pasi meg tudja ki is használja ezeket. De mért akaszkodnak rá egyáltalán egy olyan férfira akinek van párja? Sose értettem miért kell belerondítani más életébe. Bár a pasid sem normális ha ő tartja velük a kapcsolatot bármilyen értelemben. Én ezt egy kiegyensúlyozott jó kapcsolatban kizártnak tartom. Valószínűleg nem passzoltok össze.

2015. jún. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!