Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hogyan tovább? Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább? Valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Társkeresőn rám írt egy fiú.Én sokkal később válaszoltam neki és azt írtam neki nem tetszik a neve.Meg hogy én néha hisztis vagyok és szeretek vitázni. :D

Erre ő még mindig írt.Persze kedvesen.És közölte hogy szerinte ez nem indok még arra hogy ne ismerkedjünk tovább.Majd elküldtem neki a fész elérhetőségemet.Mondtam neki hogy csak azért küldöm el hogy elmenjen el a kedve tőlem. :D

Rögtön bejelölt.Belájkolta az egyik posztomat meg rám írt hogy most aztán tényleg elijesztettem. :D

Ennyi.Tulajdonképen tetszik.Belájkoltam pár képét.Meg vissza írtam neki hogy örülök hogy elijesztettem. :D De valami marhára nem megy ez a beszélgetés.Ő írta hogy beszélgessünk! De miről tudnánk!? :/ 2 megyével arrébb lakik...Szóval szerintem találkozni se fogunk...Hogy mi lesz ebből...

20/L



2015. jún. 3. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmmi.. Vagy valami.
2015. jún. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ha így állsz hozzá akkor semmi.

Viszont ha érdekel akkor meg kell próbálni, hátha mégis lesz belőle valami. Beszélgess vele. Ha nem lesz miről az majd kiderül, előre ne könyveld el. A távolság is legyőzhető ha akarjátok.

2015. jún. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!