Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem meg akarok halni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem meg akarok halni, késztetést érzek rá, hogy kiugorjak az ablakon, most is csak sírok, ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 02:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mesélj, mi a probléma. Hogyan segítenhetek? :)
2015. jún. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát most én sem vagyok boldog.
2015. jún. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eloszor is, csukd be az ablakot. Masodszor vegyel par mely levegot es hagyd abba a sirast. Sokan erzunk igy melyponton de igazabol senki nem tenne meg. Ulj le az agyadra szerezz csokit es nezz meg egy jo vigjatekot. Kapcsold ki az agyad kicsit es ne problemazz. A banatunk es ez az erzes altalaban azert van mert tul komplikalunk egy problemat.

18/L

2015. jún. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
figyi sejtem mi a bajod szerintem neked is összejött több gond és nem tudsz tőlük szabadulni ,de foglald le magad valamivel nézz horrort az a legjobb ilyenkor vagy valamivel kösd le magad mert mégis jobb valamit csinálni és nem gondolni a problémákra mert vagy van egy megoldás vagy nincs jobb mint ha a földbe bomladoznál ;) fel a fejjel
2015. jún. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még élsz vagy kiugrottál?
2015. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!