Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb megoldás arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb megoldás arra, hogy járjon velem?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel randiztam meg volt vele ez-az ..:P,mégsem jöttünk össze vele a járás..:/ én viszont fülig szerelmes vagyyok belé,szal szeretném ha járna velem..érzem h én sem vagyok számára közömbös ,és h lenne esélyem.tudja h bele vagyok zúgva mer msn en álltalába tudtára adom érzéseim esténként(amit ő szerencsére viszonoz is),mégsm kérdezte mg sosem h járnék e vele,,igaz tett már megjegyzéseket,h majd egyszer az ővé leszek meg h majd vele lehetek.. stb. nagyon közel állunk egymáshoz,mindkettőnknek eléggé fontos a másik ahoz h ne akarjuk elvesziteni.. talán attól fél hogy ha járnánk kihűlne eszeveszett szerelmem iránta ,s már eggyel kevesebb lány lesz aki táplálja szerelmi energiákkal ?(mert ő abszolút igényli az ilyet) .s igy könyebb neki h néha smárolunk randizunk msn en midnen nap beszélünk s én nagyon kedves vagyok..(persze álltalába ős is) ,s ö közben bármilyen más csajjal járhat akinek nem fél elveszteni a barátságát..? szóval nekem ez igy hosszabb távon nem jó!! mit kéne tennem ? adjam be neki h én nem is szeretem anyiraa,meg próbáljam rávezetni h nem járnék vele ,s akk majd elkezdem érdekelni ? vagy magyarázzam el neki h az én barátságom és szerelmem sosem hűl majd ki iránta,s ha járnánk a dolgok csk mélyűlnének ,,csak még fontosabb lenne számomra..? és még h esetleg én nem fogok rá örökké várni el fogja veszíteni a szerelmem,ha csk élvezi a mostani helyzetet..(ami nem biztos hisz sztem nem tok oan hamar kiszeretni belőle,de ezt neki nm kell tudni) kérlek segítsetek..nagyoon fontos lenne ..=( ..mit tegyeEek! ? :S :)
2010. márc. 2. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell itt taktikázni,ha kellesz neki,akkor meg fog rá kérni,hogy járjatok.Nem úgy tűnik,hogy ez bekövetkezik,mert egy nőt sem vesz komolyan.Felesleges szenvedned miatta.A taktikázással meg csak magadat járatod le.A helyedben már abszolút nem is foglalkoznék Vele,elvégre úgyis van helyetted más,akivel e szórakozhat.Te meg találsz ennél jobbat is.
2010. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ht én személy szerint biztos megunnám egy idő után ezt a dolgot... Beszéld meg vele, h nem fog elveszíteni, mint barátot és, hogy kell neked:) Hha ezután se jöttök össze, akkor sztem felejtsd el :S 17L
2010. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!