Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek ebben a helyzetben? (no-ferfi baratsag)

Figyelt kérdés

Roviden a helyzet: kulfoldon elek és facebookon sok csoportnak a tagja vagyok (pl. social, meetup, ilyesmi). Parszor elofordult/fordul, hogy ismeretlen ferfiak ram irnak teljesen normalis szoveggel. Na, most én szivesen beszelgetek barkivel (azert vannak hatarok), és szeretnek is baratkozni. Erdekelnek mas kulturak, nyelvek stb.

De nokent azt gondolom, hogy nem minden hatso szandek nelkul irtak ram.

Mi lenne a megoldas? Eleve tisztazni az elejen, hogy ne varjanak baratkozasnal tobbet? Vagy hagyni az egeszet?


Amugy nem vagyok hive a netes ismerkedesnek, de szeretnek tobb ismerost szerezni itt és kiepiteni a kapcsolati halomat.


Bármi otlet vagy tanacs?


2015. jún. 28. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég, ha megkérdezed, hogy milyen céllal írtak, ha maguktól nem jelzik. Ha udvarolni próbálnak, simán jelzed, hogy te csak beszélgetni, ismerkedni szeretnél. De ha valaki tényleg csak barátkozni akar, akkor kár letámadni, eleve hárítani, hogy te nem is akarod azt, amire lehet, hogy álmukban sem gondoltak amúgy...
2015. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, nem akarok letamadni senkit, viszont felreertest sem akarok.

Nem tudom, a ferfiak mennyire csak "baratkozos" tipusuk? Mert eddigi tapasztalataim szerint egy ideig talan, de aztan beprobalkoznak...

2015. jún. 28. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi idős vagy, bizonyos kor fölött egy okos nő már tud úgy kommunikálni, hogy barátságos, de megtart és megtartat bizonyos határokat.
2015. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van 3-as, de ez 2 oldalu dolog. Amig vannak olyan ferfiak, akik egy mosolyt is felreertenek, addig nem lehetek biztos semmiben. Hiaba tartom a hatarokat.
2015. jún. 28. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!