Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőre jó ötlet lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőre jó ötlet lenne, kiírnom hogy nagyon érzékeny típus és nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés
Szívem szerint a bemutatkozó szövegnél szívesen kiadnám magam, hogy milyen vagyok teljes valójában és szeretném, ha tudná előre is, hogy én milyen ember vagyok, milyen lányt keresek. Lehet hogy sokaknak ez ijesztő lehet, de nem bírom ezt az egész ismerkedős játszmát és az elején beleszeretnék vágni a közepébe. Szeretném, ha tudná, hogy nem volt még barátnőm, nem jeleskedek könnyen az emberi kapcsolatokban és szeretném, ha elfogadna úgy ahogy vagyok.
2015. jún. 28. 23:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

[link]


Már megszerkesztettem teljesen, ha gondolhatjátok leírhatjátok a véleményeteket. Én már rengetegszer átírtam, de most találom a legőszintébbnek és legösszetettebbnek.

2015. jún. 29. 17:02
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez jó, csak másodszor is felhívom a figyelmedet arra, hogy rosszindulatú, számító emberek is vannak a társkeresőkön, akik az érzelmi, kapcsolati tapasztalatlanságot kihasználási céllal is közeledhetnek.

A másik, hogy ne várd, hogy Rád írjanak, bármilyen jó is a bemutatkozásod, hanem inkább Te kezdeményezz!

2015. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 To7ka ***** válasza:

"Aki elfogad és szeressük egymást" - értelmetlen

Központozás rossz. ("kívül belül, nagyon tetszik"...)

A 2. bekezdésben szuperül kihasználtad amit írtam és nemtetszésed váltotta ki, az profi megoldás!:)

Röviden magamról: Egy

Szóismétlés, magamat.

Esetleg legyen Neked. Szebb. Amúgy jó:)

2015. jún. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Költőnő? ***** válasza:

- aki elfogad és szeretjük/szeretni tudjuk egymást

- nem érem be bárkivel

- ... szeretnék aki tetszik kívül-belül, és tényleg komolyan gondolja és nem csak a sokadik beszélgetőpartnerét keresi éppen.


Én így írnám ezeket.

2015. jún. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a helyesírás nem mindig az erősségem. Tudom, hogy vannak rosszindulatú nők, volt is pár lány akivel elkezdtem beszélgetni, de később nekem nem voltak szimpatikusak. Szerintem alap, hogy én írok rá először, csak taktikát is váltok, mert legutóbb elég nagyot csalódtam ezért is változtattam meg a profilomat.
2015. jún. 30. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!