Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan döntitek el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntitek el, hogy mennyire vagytok szépek?

Figyelt kérdés

Elsősorban nők válasza érdekelne.

Ti hogyan döntitek el, hogy mennyire vagytok szépek? Elvégre akinek önbizalomhiánya van, az mindig csúnyának látja magát, míg pl a férfiak udvarláskor csak dicséretet zengenek egy-egy nőről, aki talán kevésbé attraktív, de ő mégis elhiszi magáró!, így egoista lesz?

Szóval mi alapján döntöttétek el, hogy szépek/átlagosak vagy átlag alattiak vagytok?


2015. jún. 29. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szép vagyok és okos! Punktum!
2015. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én itt küldtem pár embernek képet magamról, de itt is elég ellentmondó válaszokat kaptam. Személy szerint rondának tartom magam, nincs is túl sok önbizalmam ismerkedés terén emiatt.
2015. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es nyugi. Itt olyanokra is azt mondják hogy nem szép, akikről még álmodni sem mernek.
2015. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

# 2


Én átérzem :(

Mikor én itt küldtem képet kérdésből kapcsolóan nagyon lehúztak, pedig átlagos vagyok.


22/f

2015. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, elsősorban úgy, hogy nincs önbizalomhiányom :) De ezzel együtt túlzó önbizalmam sincs, reálisan látom magam. A tükörben megnézem, majd látom az utcán a nőket, megfigyelem őket, és így egy képzeletbeli intervallumon behelyezem magam közéjük. Meg nyilván, az őszinte visszajelzések is sokat segítenek (nem az ilyen diszkópatkányok meg akarnak dugni jellegű udvarlásai, hanem mondjuk a néma tekintetek, amik követnek, miközben megyek valamerre), azok alapján meg inkább csak korrigálok ezen az intervallumon.


Mondjuk, nyilván van egy "standard" érték is, amikor az adott napon nézhetem, hogy magamhoz képest milyen a megjelenésem- simán lehet, hogy fáradt az arcom, éppen egy nagy családi ebédsorozaton vagyok túl, már régen voltam fodrásznál, avagy az is lehet, hogy a felesleg valamilyen csodás módon elpárolgott a hasamról, pihent vagyok és jókedvű, azért ezek elég sokat tudnak változtatni az aktuális hangulatomon, ami befolyásolja a megjelenésemről alkotott véleményem, ami mások véleményét tudja kicsit változtatni :)


Szóval, én kb így döntöm el, hogy mennyire vagyok szép :D

2015. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 opened paradise ***** válasza:

Sajnos sehogy.

Mert aki jót mond,annak nem hiszek,mivel nem idegen :D

Bár rosszat nem nagyon szoktak.

2015. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem én döntöm el, a tükröm mondja meg, hogy én vagyok a legszebb a vidéken.
2015. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

# 5. válaszadóval értek egyet. Szerintem nincs olyan objektíven, hogy "szép". Vannak, akiknek bejövök, vannak, akiknek nem. Látom magam másokhoz képest, tisztában vagyok az erősségeimmel és a gyengeségeimmel. Közel sem vagyok tökéletes, de nincs emiatt önbizalomhiányom, mert vannak azért pozitív tulajdonságaim is. Igyekszem kihozni a legtöbbet abból, amim van, amin meg nem tudok változtatni, amiatt nem aggódom.

A visszajelzések szerint a korombeli férfiak kb. 60%-ának jövök be. Ez nekem bőségesen "elég", nem akarok mindenkinek tetszeni, hiszen nekem sem tetszik mindenki.

Eleve olyan férfira vágyom, akinek az esete vagyok, a többiek ízlése számomra nem mérvadó, így ha valaki lerondáz, az sem zavar különösebben, hiszen úgysincs dolgunk egymással.

Megjegyzem, az ismerőseim a kisugárzásomat szokták a fő vonzó tényezőként említeni, úgyhogy egy átlagos nő is simán lehet vonzó, ha van önbizalma és pozitív kisugárzása... én legalábbis ezt tapasztalom. Ha a hibáim felett keseregnék, akkor valószínűleg a kutyának se kellenék...

2015. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En szep vagyok legalabbis mindenhonnan mindig ez az egyontetu visszajelzes,es szepnek is erzem magam. Nem vagyok elszallva magamtol mert tudom h Pl Angelina Jolihoz kepest en max egy rajzfilm figura vagyok.:-)
2015. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!