Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye csak viccel ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye csak viccel ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy nálam majdnem 20 évvel idősebb pasi, akire én úgy tekintek, mint a legjobb barátomra, ill. egy kicsit úgy, mint a pót apámra... De elég sűrűn tesz szexuális tartalmú célzásokat, elsüt olyan poénokat... Én mindig mondom, hogy OK, ez csak poén és Ő is bólogat, hogy persze... Ugye szerintetek is csak viccel? Nem szeretném elveszíteni ezt a barátságot...
2015. jún. 30. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Utálom az ilyeneket,akiknek addig terjed csak a tudományuk hogy szexuális tartalmú vicceket tudnak nyomatni.Ne foglalkozz vele,nem kell rá reagálni,ha meg túlfeszíti a húrt,mondd meg neki hogy fejezze be.
2015. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem csak addig terjed a tudománya... egy nagyon okos, értelmes pasi... csak néha rájön a "bolond óra" és előadja, hogy mit tenne velem...
2015. jún. 30. 11:12
 3/8 Mumusan ***** válasza:
Ha néha előadja mit tenne veled, akkor azt meg is tenné ha alkalmat adnál rá. Szerintem ha a legjobb barátod, akkor megérti ha elbeszélgetsz vele erről, hogy ez neked nem tetszik.
2015. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy nem adok alkalmat, már megbeszéltük... Nekem ez a barátság sokkal többet ér egy kis "kalandnál...." Remélem, hogy csak viccel és a barátságunk még sokáig megmarad... szükségem van a tanácsaira, a pót apukámra...
2015. jún. 30. 11:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki kell ábrándítsalak, mert szerintem elég egyértelmű, hogy potenciális szexpartnert lát benned, ami persze nem jelenti, hogy rögtön be is fog próbálkozni, de azt biztosan, hogy merőben másképp néz rád, mint te rá. Legalábbis nekem még a büdös életben nem kezdett el rám irányulóan perverzkedni olyan pasi, akinek nem jöttem be, barát meg végképp nem.
2015. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg akar prücskölni. Nincs ezzel semmi baj. Az meg, hogy te csak barátként tekintesz rá, a te dógod / naivságod.
2015. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden vicc féligazság... Szerintem célozgat...!
2015. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én éltem 20 évvel fiatalabb nővel 15 évig is tán... igaz nem kétértelmű célzásokkal kezdődött a dolog.


Ha meg komoly ember, egyszerűen monda meg neki, hogy ez gáz... mert az.

2015. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!