Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor együtt voltunk akkor is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor együtt voltunk akkor is csinált ilyet?

Figyelt kérdés
Fèl ève szakìtottunk. Nèha viberen beszèlünk. Ritķàn. Fbn nem vagyok fent. De közös ismerősnek megmutattam mit küldött mùltkor. Ès ő megmutatta hogy az exem fbn azt hònapokkal koràbban kitette. Majd megmutatta a többi kèpet is. Azokat össze vissza küldte nekem ès mindenfèle törtènetet is kitalàlt hozzàjuk. Vajon mikor együtt voltunk akkor is csinàlt ilyeneket?
2015. jún. 30. 14:53
 1/3 To7ka ***** válasza:
Igen, valószínűleg, és? Csak megerősít abban, hogy egy jó döntést hoztatok a szakítással, és segít túllépni.:) Ne rágódj ilyen marhaságokon.
2015. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tulajdonkeppen en szakitottam. Es most jottem ra hogy jol tettem akkor. Viszont ezek utan joban sem akarok vele maradni.
2015. jún. 30. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
De nem értem mit tett ki?
2015. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!