Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobnád a barátnődet ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobnád a barátnődet ezért vagy megbocsájtanál neki?

Figyelt kérdés
Pénzre volt szüksége,ezért eladta a jegygyűrűjét vaterán.Ez fedezte a műtéti beavatkozást (abortusz),amiről te nem tudtál hogy terhes,illetve egy 3napos pihenést egy hotelben.És mindezt fél év után vallja be,akkoriban azt mondta hogy elvesztette a gyűrűt.Házasság nemsokára,azért öntött tiszta vizet a pohárba.
2015. jún. 30. 20:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazából leszarnám a gyűrűt, viszont az abortusz azért ütött. Nem kicsit. Hát lehet, hogy dobnálak mert hatalmasat csalódnék benned.


Bakker. Azért ez nem semmi. Miért nem beszélted meg a vőlegényeddel a dolgot?

2015. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem lenne mas valasztasom.

Kidobnam. Es nem az ekszer miatt

2015. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Elhagynám
2015. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ki nem sz*rja le a gyûrût?

Ki nem dobná ki a "barátnôt", mint macskát sz*rni?

2015. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A nők azért tudatosíthatnák magukban, hogy amikor abortuszra mennek, akkor igazából a férfi gyerekét kapartatják ki magukból. Az addig rendben van, hogy az ő teste, övé a végső szó, de igazán szólhatna, mielőtt nejlonzsakuba kerül a kölyköm.
2015. júl. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen hazugság után még az is megfordulna a fejemben, hogy az én gyerekem lett-e volna egyáltalán...
2015. júl. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem. Ha fél év múlva esküvő akkor gondolom komolyan gondolják van munka van hol élni vagyis adottak a feltételek egy gyerekhez. Minek az abortusz? És miért nem szólt a csaj? Szerintem is a gyűrű lenne a legkevesebb. Nem vagyok abortuszellenes, de ebben aszituban nem értem miért kellett a gyereket elvetetni, ha olyan beteg lett volna még talán ok, de erről ninvs info.

Tényleg nem tudom miért döntött így a csaj. Ill nem rosszindulatból, de azt tudom esetleg elképzelni, hogy mástól volt a gyerek, akin teszem azt látszott volna.


26/N

2015. júl. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek az kitől volt? Másik palijától?
2015. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
páros lábbal, szóba se állnék vele többet
2015. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igazat adok mindenkinek, de annyira nem lehet jó a kapcsolatotok, abortusz után 6 hétig nem szexelhetsz...nem tűnt fel, h nem létesítetek kapcsolatot?
2015. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!