Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Ti is féltek a motoroz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti is féltek a motorozástól?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek motorozni, túrázni kifejezetten. Az utóbbi 3 évben volt 2 barátnőm, és egyikük sem szeretett motorozni, fel sem ültek mögém szívesen, mondván veszélyes. Normálisan, biztonságosan közlekedek (táj szépsége), de ennek ellenére sem jöttek velem.

2015. jún. 30. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem félek, imádom!

:D

2015. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Remélem hogy csak "mellényúltam" eddig. -Mióta motorozom- :)
2015. jún. 30. 23:01
 3/16 anonim válasza:
100%
Imádom a motorozást kettesben és egyedül is, vagyis imádnám egyedül, csak nekem az elég problémás dolog, mert a motorról nem ér le a lábam a földre... :'D
2015. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Én fel nem mernék ülni egy motorra megmondom neked őszintén :)
2015. jún. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a pasim motormanias, en gyerekkorom ota utalom a motorokat de rabeszelt, h ez egy szuper hobbi es h csinaljuk egyutt es mindenfele probakor nelkul masnap elmentunk nekem meregdraga motoros felszerelest vasarolni, konkretan mindent ami a motorozashoz kell.


Mivel iszonyat penzt elkoltottunk ugy voltam vele, h kesz erot veszek magamon es szeretni fogom, mikozben mar az elso kor utan halalfelelmem volt, az oxigenhianytol majdnem bealudtam, azt hittem h lerepul a sisakom, rosszul dolok...a vegen mar sirtam:-))


Aztan masnap megint es megint majd eldontottuk h lemegyunk a szuleihez ami 5 oras ut az M25 son (Anglia) es o baromi gyors motoros, en meg halal rettego, mindenkit megelozott, en mar sikitottam es orankent meg kellett allnunk h osszedjem magam, fogalmam sincs h csinaltam vegig:-)


Aztan elkezdtem ellazulni egyre tobbet motoroztunk, kezdtem rutinos lenni, doles meg ilyesmik es bar meg mindig utaltam megis magamra eroltettem az egeszet.


Aztan egy varazslatos napon 220-rol lelassultunk kanyarban kb 100-80-ra es ezsel a sebsseggel az aszfalton landoltunk mindenketten az ellenkezo savban. Allitolag en valami hatalmasat repultem mert a pasim joval mogottem volt esesnel, o agyrazkodast kapott nekem pedig eltort a kezem a labam es azt se tudtam hol vagyok:-))


Korhaz, kezeles mindketten szerencsesen megusztuk a rendor es a mento mondtak h ugy jottek h azt hittek h halottak vagyunk mert nagy gyorsasaggal ertunk aszfaltot:-))Az volt a mazli h teljes vedofelszerelesben voltunk a Shoei cegnek kb koszonotet mondtam h nem tort szet a fejemen a sisak😄😄😄😄


Szoval ennyi, a motor persze meghalt de ez a legkevesbe sem zavart, es azota egyikunk sem ul motorra. O szeretne de belatta h o motoron felelotlen szoval marad az auto.

Soha de soha tobbet, mindezt ugy h rutinus motoros, husz ev alatt egy balesete sem volt...kiveve velem:-))))

2015. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

5-ös,azért ennyire büszke ne legyél a pasidra,aki ilyen felelőtlenül közlekedett úgy hogy vele voltál ...

Nem szeretem a motorokat,nem ülök fel senki mögé.

2015. júl. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha csak hátul kapaszkodó van, akkor igen, félek. Ha a fiúba lehet kapaszkodni, akkor nem félek nagyon. Izgalmas, de nem félelmetes.

2. Ha van olyan szerződésem, ami tiltja a motorozást (mindent, ami fokozza a sérülés veszélyét), vagy én féltem magam, hogy nem tudok a közeljövőben ilyen területen érvényesülni, amihez kifogástalan testi épség szükséges, akkor amiatt nem lehet.

2015. júl. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt bírom, hogy a lányok többsége a motorozás szóról mindig a sportmotorokra asszociál, nem feltétlen kell 220-al repeszteni, hogy motorozz! A motorozás teljesen másról szól, van egy saját kultúrája.. De ezt nem is lehet kifejteni. Nem a felelőtlenségre kéne egyből gondolni, persze van sok olyan, aki azt hiszi, mert meg tudott venni egy méregdrága sport gépet, már versenyző is lesz..
2015. júl. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, kezeltem mindenkivel! :) Utolsó, pont így látom én is, sportmotorra asszociálnak. Egyébként túraendúróm van (Tramsalp).
2015. júl. 1. 09:15
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok. Én még egy robogóra se nagyon mernék felülni. Nekem, ha csak nem gyalogosan vagyok akkor szükségem van arra a kvázi biztonságot nyújtó érzésre amit egy autó kasznija nyújt nekem. A motornál ez pedig nincs meg.


Persze mint mindennek, a motorozásnak is megvan a maga világa és a varázsa, ahogy ezt is lehet jól és nem jól csinálni.

2015. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!