Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Ti is féltek a motoroz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti is féltek a motorozástól?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek motorozni, túrázni kifejezetten. Az utóbbi 3 évben volt 2 barátnőm, és egyikük sem szeretett motorozni, fel sem ültek mögém szívesen, mondván veszélyes. Normálisan, biztonságosan közlekedek (táj szépsége), de ennek ellenére sem jöttek velem.

2015. jún. 30. 22:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok motorozni, de csak olyan ember mögé ülök fel, akiben megbízom, és eddig még sosem volt baj.


Egyébként a párom egyik rokonának van egy sportmotorja is, és a párom azt mondta, hogy nagyon fogok félni, ha felülök mögé, és elvisz egy körre, de végül felültem. Egyáltalán nem bántam meg, életem egyik legjobb élménye volt, és egyáltalán nem féltem, mert rutinos volt.


Sokan attól félnek, hogy a motor balesetveszélyes, de az autó nem az? Attól még, hogy valaki normálisan, figyelmesen vezet (és ez bármilyen járműre igaz), attól a szembejövő, előttünk-mögöttünk lévő, még lehet hülye, aki balesetet fog okozni, és mi fogunk lebénulni, belehalni. Ezt nem lehet kiszámítani.

Ráadásul akkor sem biciklire, sem repülőre nem lehet ülni, sőt a legjobb, ha ki sem megyünk az utcára, mert akkor közlekedési baleset nem érhet minket.


Ne értsetek félre, nem nézem le pl. a 4. (10.) válaszolót, aki azért nem ül motorra, robogóra, mert kell neki a biztonságérzet, csak azt próbáltam elmagyarázni, hogy teljesen mindegy, mire ülsz fel és hogyan vezetsz, ha a másik béna. 30/N

2015. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én nem félek és már ültem is motoron egyszer. :)
2015. júl. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én mégcsak egy párszor ültem motoron de azóta is imádom. A száguldás a szenvedélyem :) imádok túrázni is :)
2015. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát én az épített motorokra gondolok, meg a Harley-találkozóra meg a gój motorosokra. Az milyen fajta motor?
2015. júl. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azok chopperek, cruiserek.
2015. júl. 2. 10:03
 16/16 anonim ***** válasza:

Hogy lehet félni a motorozástól?


Én imádom...

2020. aug. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!