Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom a szőrösödés miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a szőrösödés miatt kidobott. Szerintetek igaza van? 21/L

Figyelt kérdés

apukám spanyol és tőle örököltem a sötét hajat/ szőrt. ( vizsgáltak, nem hormonprobléma) Mindig gondba voltam a szőrtelenítéssel, epilálom szinte mindenem..

a barátom először látott póló nélkül amikor megkérdezte, hogy én szőrtelenítem-e a hasam mert hogy úgy látja.. mondtam neki hogy sajnos muszáj.. ezek után kb hozzámérni sem akart és másnap elmondta, hogy neki ez így nem fog menni


2015. júl. 1. 12:03
1 2
 1/19 Buford Tannen ***** válasza:
70%

Ekkora barmot...

Jobb is hogy megszabadultál tőle, nem érdemelt meg téged.

2015. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Ő így döntött. Joga volt hozzá. Keress mást. Téged sem kényszeríthet senki olyan kapcsolatba, amit nem akarsz.
2015. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%
1-es. Szerintem meg TE vagy egy nagy barom!
2015. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

Tényleg léteznek ekkora tahók?? Pff, figyelj én azt mondom örülj, hogy megszabadultál tőle, jobbat érdemelsz!!

A "barátodat" meg innen is üdvözlöm....

2015. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
50%

Barom volt, én imádnám.

Nagyon szeretem a szőrös puncit, gondolom ott is dúsabb az átlagtól.


Aki emiatt kidob az egy tapló homokos pióca.

2015. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem mindenki szereti a szőröset, de aki ilyen szinten nem tud egy apróságot tolerálni... gondolom ő kívül- belül tökéletes volt...
2015. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Ahol a szőr (ami nincs is ott) két szerelmes közé tud állni, ott nem is volt szerelem. Én is jobban szeretem a szőrös férfiakat, de soha nem jutott eszembe dobni a párom, amiért neki máshogy kényelmesebb. Ez a dolog biztos nem esett jól neked, de láthatóan az érzelmei nem voltak túl stabilak irányodba, és még mindig jobb, mintha azzal aláz meg, hogy megpróbál színészkedni. Senki sem ésszel dönti el, mint tart vonzónak. Találni fogsz olyat, aki nem lát ebben a dologban semmi természetelleneset.
2015. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
Őszintén, kérdező, te hány srácot utasítottál már el azért, mert volt valamilyen testi hibája?
2015. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Buford Tannen ***** válasza:
7%

#3

Na hajrá győzz meg ,hogy igazad van ne csak dumálj

2015. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 TallandThin Boy ***** válasza:
83%
Ha ő nem tudta elviselni, akkor ez van. Nem lehet megállapítani, hogy igaza volt-e. Van aki elviseli, van aki nem.
2015. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!