Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra fontos hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra fontos hogy a párotoknak milyen telefonja van?

Figyelt kérdés
Nekem nincs nagy elvárásom mielőtt ezzel jönne valaki, csak legyen rajta viber, olyan aksija legyen ami sokáig bírja (ne foghassa arra hogy lemerül gyorsan). Legyen benne jó minőségű előlapi kamera (ha videó chatelnénk). Ja és tudjon rajta netezni korlátlan. (1000 ft-ből kijön egy hónapra bárkinek)
2015. jún. 23. 12:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem fontos.
2015. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nekem igen. :)

Mindig neki,vagy egyéb rokonomnak adom a használt telefonomat ami már fél,vagy egy évnél idősebb.

2015. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Mumusan ***** válasza:
Egyáltalán nem fontos.
2015. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fontos. A saját telefonom se érdekel, csak tudja azt, amire kitalálták (= telefonhívás).
2015. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nem, na de a nőknek-.- iphone 6 alatt szóba se állnak veled.
2015. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem a telefon telefonálásra van (extrák nem létszükséglet, internetezni PC-n szoktam, fényképezni és videót rögzíteni normális kamerával). Nő létemre nagyon keveset költök telefonálásra, és készülékre sem szeretek sokat. A céges mobilom egy hagyományos gombos kütyü, a privát Dual sim kártyás okostelefon, de legalább 10.000Ft-ot spóroltam azzal, hogy eBay-en vettem meg, és nem itthon mobilos szaküzletben vagy szolgáltatónál. Ezt használom már kb. 2 éve, és nem áll szándékomban cserélni, amíg az igényeimnek megfelel.

Tartalék akkumulátort vettem hozzá, amikor külföldre utaztam, internet csak időszakosan fut rajta, szervízben még soha nem volt.

2015. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%

"Korlátlan mobiltelefonos internet havi 1000 Ft-ért"


:) Az egy dolog, hogy nincs is korlátlan mobilinternet. A másik, hogy az erősen korlátos is csak akkor 1000 Ft ha a szüleid fizetik a másik felét. De ez a felnőtt párkapcsolatok kategória...

2015. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Annyira nem, az érdekel nekem milyen van, nem az, hogy másnak.
2015. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Már értem, hogy miért kezdeményeznek így a kisebbségi emberek! Ezért akarják megtudni, hogy mennyi az idő a telefonomon s nem az órámon! Heuréka!
2015. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem annyira 'fontos' hogy legyen rajta messenger, mert az csak olcsóbb mint sms-t küldeni/telefonon beszélni. meg én szeretek is egész nap beszélni a barátommal ha nem vagyunk együtt, szóval a napi fél-1 órás telefonálás nem lenne elég, így kell a net:D de amúgy nem érdekel, ha egy pasi ért a technikai cuccokhoz azt vonzónak tartom, de csak mert valahogy az hogy férfias :) (az ilyeneknek általában a telefonjuk is jobb) de ha nem érdekli, az se zavar, csak egy telefon. :D
2015. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!