Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Mik azok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Mik azok az egyetemi karok, amire ha jár/járt egy srác, elismeritek, hogy ejha, ez tud valamit, nagyon okos lehet?

Figyelt kérdés

csak kíváncsi vagyok én is :)

Volt délelőtt egy hasonló kérdés, na lássuk.


2015. júl. 1. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Bölcsész.
2015. júl. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
TTK-n végeztem, esznek a nők. :D
2015. júl. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem bármelyik egyetemi kar ilyen. Attól, hogy nem mindet fizetik meg rendesen, és nem mindenkinek lesz később ugyanolyan felelősségű munkája, egyikhez sem társul kisebb tudás, csak más irányú érdeklődés. Nem jelenthetjük ki, hogy pl. egy informatikus okosabb, mint egy történelem tanár, mert könnyen lehet, azon a szakon kihullana az első félévben.
2015. júl. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is bármelyiket el tudom végezni, úgyhogy nem esek hasra tőle.:)
2015. júl. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem az egyetemi kar alapján ítélem meg, hogy ki mennyire okos. Nekem fontos (nagyon) az intelligencia, a műveltség. Ismerek borzasztóan szűklátókörű egyetemi végzettségűeket, akik csak a saját területeket ismerik, esetleg nem is túl intelligensek, csak bese...elték az anyagot. Tudtam már vonzódni életemben bölcsészhez, jogászhoz, természettudományos végzettségűhöz is, ha egyébként széleslátókörű, művelt, intelligens volt, és ahhoz vonzó személyiség is társult.
2015. júl. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felőlem aztán bármelyik karon végezhet, az nem egyenlő azzal, hogy okos is. Az csak akkor derül ki, ha jobban megismerem.
2015. júl. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ELTE-AJK
2015. júl. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A BME-re járok szerintem tuti nagyon okosak, legyen szó bármilyen karról :)
2015. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Embertől függ nem egyetemi kartól. Ostoba dolog ismeret nélkül ilyen tulajdonságot társítani valakihez. Ebből max érdeklődési körre esetleg szorgalomra lehet asszociálni.
2015. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez alapján nem lehet általánosítani. Volt két barátom is akik proginfóra jártak. Elismerem, hogy a saját területükön nagyon jók voltak. De én ilyen öntelt emberekkel nem nagyon találkoztam még. (Valószínűleg csak én merítettem rosszul)

Az egyiküket amikor bemutattam a barátaimnak akkor foghíjról válaszolt, hogy mivel szeretne majd foglalkozni, de olyan hangsúllyal, mintha ő találta volna fel a spanyol viaszt. Utána pedig nem is érdekelte,hogy a barátaim mivel foglalkoznak.

Még azt sem lehet mondani, hogy valami alfa-hímeket fogtam volna. Ilyen tipikus otthon gépezős, "rendes" srácok voltak.


A mostani barátom szociológiát és politológiát végzett és már 1 éve a legnagyobb boldogságban élünk együtt. Szeretem, hogy széleslátókörű, tájékozott a politikában, történelemben, földrajzban. Valószínűleg az életben nem fogunk műszaki dolgokról értekezni, de ez legyen a legnagyobb gond közöttünk :)


Én a mostani barátomra is felnézek és szakmai értelemben a korábbiakat is elismertem, de az előzőekkel nem illettem össze egyáltalán.

2015. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!