Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El vagyok keseredve teljesen!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve teljesen! Szeretem, de soha nem lehet az enyém?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Nagyon régóta, már majdnem egy évtizede tetszik egy srác. Néha találkozunk, olyan helyeken bukkan fel, ahol nem számítanék rá. Véletlenek sorozata.:) Tudja, hogy tetszik, tetszem neki, és párszor bókolt, de...

Nem akar tőlem semmit, (nem vagyok az esete, vagy nem tudom) volt párszor néhány csók, amikor "buliban" találkoztunk, az ágyas sztoriban benne lenne. Én teljesen bele vagyok zúgva, egyszerűen mindennap csak rá gondolok és nem tudok egy darab kapcsolatot sem kialakítani, mert csak ő kell. Nem akarok csak egy lepedőnyire az övé lenni... de nem bírom már. Levegőt venni is nehéz így. Hogy felejtsem el? Vagy mit tegyek szerintetek?

( nagyon intelligens emberről van szó, egyáltalán nem az a csajozós típus, visszafogott. )


2014. júl. 20. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Visszafogott, de ágybetétnek jó lennél.

Felejtsd el a srácot, ne menj olyan helyekre, amerre ő jár, stb..

2014. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés, és iszonyat rossz, már maga a tehetetlenség is. Nem tudsz mit tenni, nem tud megváltoztatni. Kezdj bele másba ami legfoglal vagy amitől több leszel. Mert ezen az egészen rágódni felesleges, úgysem visz előre és a közérzeted sem lesz jobb.

20/L

2014. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ramcsiii ***** válasza:

De ha lefekszel vele,akkor annál nehezebb lesz elfelejtened..Nem gondolod?

Nehéz lehet,de beszélgess vagy próbálokzz olyan fiúnál akinek az esete vagy,nem csak ágyba vinne..:)

2014. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!