Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan állnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan állnátok egy ilyen helyzethez?

Figyelt kérdés

Van egy csodálatos férjem és neki egy öccse meg egy húga. A húga nagyon aranyos, kedves nő és a férje is jó fej. Az öccse baromi jópofa, vicces ember,viszont az ő felesége...Kezdetektől fogva utál engem, pedig én aztán semmit nem tettem ellene. Folyton csak kibeszél (rokonoknak, és egyéb ismerősöknek is), olyanokat mond rám, hogy csak nézek, amikor visszahallom. Amikor én is jelen voltam, akkor teljesen hűvös, átnéz rajtam.A férjem erre azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele, mert rokonok úgyse hiszik el, más véleménye meg ne érdekeljen. Viszont az utóbbi időben már kifejezetten ellenséges. Ha van valami családi összejövetel (ami nagyon gyakran van) akkor is belém köt, mindenért leszól. Próbálom 1-2 szóval lerendrezni, mert amúgy olyan kedves család és nem akarom vitákkal tönkretenni az összejöveteleket. Ők persze próbálnak olyankor békíteni minket de utána már olyan fagyos a hangulat.. Anyósom is próbált vele beszélni, mert ő sem érti az egészet, hogy miért kell ok nélkül nekem ugrania.

Engem ez nagyon zavar, meg bánt de lehet, hogy túlreagálom. Ti mit tennétek ebben a helyzetben? 22/N


2015. júl. 2. 18:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Visszaolvasva kicsit élettelennek érzem magam, hogy nyár van meg minden, és én gyakorin osztom meg a problémámat. :D
2015. júl. 2. 18:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos megkérném, árulja már el konkrétan mi a problémája velem. Amúgy meg tegyél rá magasról.. :)
2015. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a kettes írta. Ráadásul fennhangon, a rokonok előtt. Ha sunyi és alattomos, akkor semmit nem fog mondani, elsunnyogja. (És a leírásod alapján ilyen.) A rokonok meg innentől még inkább tudni fogják, hogy azt se kell elhinni, amit kérdez. Csak az zavarna, hogy egy vélhetően kedves rokon estéjét teszem tönkre ezzel. De ez csak egyszeri alkalom lenne, amit ő csinál, az meg minden összejövetel.
2015. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sztem tetszel az occsenek es ezert feltekeny, az en sogornom is ilyen, totalis elmebaj:-))))
2015. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már tőle, de konkrét választ sosem adott, csak olyanokat, mint "nem illek a családba" "biztos szétb...ott k...va vagyok" (ami amúgy igazán vicces, mert a férjem volt az egyetlen férfi az életemben), "rossz hatással vagyok a gyerekekre". Na ez a kijelentése volt a legérthetetlenebb számomra. Neki van két gyereke, mindkettővel jól kijövök, férjem hugának pedig 3, ők is szeretnek engem...Szóval, ő sem tudja mi a baja. Amiket mond, csak mondvacsinált érvek, szerintem ez személyes ellenszenv, semmi több. Csak kicsit kiakasztó már amit leművel egy-egy családi eseményen.
2015. júl. 2. 18:54
 6/6 A kérdező kommentje:
2es: Nem tudom, de nekem nincs bátorságom egy családi eseményen ilyen konfliktust kezdeni... Így is elég ilyen alkalmat tett már tönkre ez az ellenszenv...
2015. júl. 2. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!