Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én lettem a kerítőnő. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lettem a kerítőnő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki 2 éve tetszik.

Nos, volt egy buli, ahol reménykedtem, hogy kialakul közöttünk valami, elkezdett velem mélyen beszélgetni, erre kiderült, hogy egy barátnőmért van oda már lassan 3 éve, és nagyon ki van, le is itta magát részegre, nekem öntötte ki a szívét. Utána rengetegszer rám írt a lánnyal kapcsolatban, én meg mindig segítettem neki, mert miért ne.

Mondtam neki, hogy leszervezek egy találkát, nekik, de elutasította, majd mégis kérte a segítségem. Nos, én egy osztálytalálkát akartam(egy osztályba jártunk régen), úgy volt, 7-8 ember jön. A helyzet jelenleg, hogy MINDENKI lemondta, kivéve ők, tehát hármasban leszünk. Én, a srác, és a csaj.

Nem kell mondanom, mit érzek. Én vagyok a főszervező, nem mondhatom le. A legjpbb barátnőim tojnak a fejemre, nem jönnek.


2015. júl. 2. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó kis történet, húzós helyzet de te csak vonulj vissza és hagyd hogy maguktól alakuljanak a dolgok.


Nem lehet tudni mi sül ki a helyzetből, ha a csákó meg a csaj egymásra találnak ne sajnáld, az élet törvényei szerint ha te leszervezel valakiknek egy randit ahol egymásra találnak akkor az élet is leszervez neked egy randit ahol megtalálod az ideális társat.


Legyél most egy kicsit önzetlen és tudd hogy amit adsz azt vissza is kapod.


Na de mivel nem tudhatod mit dob a gép lehet hogy ennek épp az ellenkezője történik és nem sikerül egymásra találniuk akkor pedig ki volt ott hogy mindig segítsen ? Na ki ??

Hát persze hogy te.

A másodhegedűs szerepét sosem szabad elfelejteni mert abba szeretnek bele mindennél jobban.


Szóval azt mondom neked látszólag vesztésre állsz de te lehetsz az egyedüli nyertese ennek a helyzetnek szóval nem csak fel a fejjel hanem a lehető legjobbat várd.

2015. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon megfogott a válaszod, köszönöm szépen, de tényleg! :)

Igyekszem így hozzá állni. Nos, a találkát én tényleg önzetlenségből szerveztem le, a srác kérte, megtettem.

Lehet igazad lesz, és igyekszem pozitívan hozzá állni. A problémám csak az "üresség". Olyan ürességet érzek, pedig büszke vagyok magamra, hogy ennek ellenére segítek, és tudom, hogy én jól jövök ki, mertvagy jót teszek, vagy nyerek, vagy bármi, csak olyan ürességet érzek.:) Remélem ez is elmúlik.:)

2015. júl. 2. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!