Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? Mindig segiö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Mindig segiö kesz lany voltam. Van egy fiu akit ismerek és baratok voltunk, meg joban bagyunk met kicsit tobb volt köztünk .27eves lany vok ö meg 18 de szokott lanyokkal ismerkedni.

Figyelt kérdés
meg ismerkedet egy lanyal aki 13eves es az. Mondta nekem h 16.Mert azt hitte.mert nem beszeltek meg a kort de nem ugy nez ki 13hanem 16,de a lenyeg az h segyteni akarom oket h osszejojenek .a fiu baratom semmit nem tudd ebol a lanyalbeszelgetem es akkor tudtam eg csak h nem 16eves.de mar kicsit feltekeny vok egy gyerekre aki 13eves .De megigertem h osszehozom a fiubaratommal.De igy h segitsek neki,de meg igertem amit megigerek szerrtem betartani.Szerintetek egy gyerekkel öszehozam ?

#gyerek #18 éves #segítőkészség #Keritönő #jótakaró
2015. ápr. 2. 07:41
 1/5 anonim válasza:
100%
Elsőnek tanulj meg magyarul ...
2015. ápr. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen így fogalmazol, hát elág gyalázat..
2015. ápr. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi van?

Össze akarsz hozni egy gyereket?

2015. ápr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Terhes vagyok
2015. ápr. 2. 12:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Még olvasni is fájt. -.-
2015. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!